Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért áll le a motor első...

Miért áll le a motor első indításnál? Többi lent!

Figyelt kérdés

Adott egy Daewoo Nexia 1,5i GLX 16V!

Lényeg az hogy reggel mikor beindítom akkor leáll egy idő után de csak első indításnál. Na most múltkor kipróbáltam, hogy nem engettem fel a kuplungot és ment is felkapcsoltam a lámpát és a hátsó ablak fűtést meg érezte a motor de nem állt le, viszont ahogy felengettem a kuplungot egyből leállt! De aztán újra indítottam és utána rendesen ment. Volt olyan is amikor kuplung felengettem és csökkent a fordulat szám és nyomtam a gázt direkt hogy megtartsa 2000 környékén és éreztem hogy egyre jobban megy be a gázpedál és inkább hagytam hogy lefulladjon ne hogy valami kárt tegyek benne.

Az lehet hogy nem érzékeli jól a levegő mennyiséget mert nem rég szét szedtem és kijött a helyéről az érzékelő és lehet nem jól tettem vissza. Első indításnál valami fura hangja is van olyan mintha nem menne az egyik henger de másodiknál már jó. Valami ötlet vagy tapasztalat akinek ilyen kocsija van?


2011. nov. 30. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak szerelő tud segíteni de a markszervizeket kerüld el!
2011. dec. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Holnap kicserélem a motor olajat, a gyertyákat és megnézem a légszűrőnél a levegő mennyiség mérőt.

Ha ez sem segít marad a szerelő.

2011. dec. 2. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!