Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Tipora Tempra injektort...

Fiat Tipora Tempra injektort tudtamvenni. Tudnátok kicsit segíteni?

Figyelt kérdés
Ki kellett cserélnem, mert már rettenetes volt, hogy nyomtam a pedált és nem ment+rángatott. Bontóban Tempra injektorát tudták adni, azzal most beindult, de ha felpörgetem mondjuk 3000-ig, utána elengedem lemegy 1500ra és szépen lassan felkúszik 2100-ra a fordulat. Lehet, hogy elég lenne az alapjárat csavarját beállítanom? Ezt mondjuk kicsit kétlem, mert eléggé nagy füstöt hagyott a kertben.
2011. dec. 1. 15:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Na most állítottam az alapjáraton, igen szép lett. A füst még mindig probléma. Hallom, hogy sziszeg valami, lehet hogy a szervófék vákuumcsöve nem jól illeszkedik.
2011. dec. 1. 15:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Tuti biztos hogy valami nincs bekötve.
2011. dec. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hány ccm es volt amiről leszedték?

Lambaszonda stb be van kötve??

lehet nagyon fel van véve a befecskendezés mennyisége. Az nem az alapjárati csavarral állítható..

2011. dec. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rosszra volt cserélve az injektor elvileg. Most egy másik van benne, amivel olyan mint a rángatós hiba megjelenése előtt. Tehát ingadozó alapjárat, füst nincs csak pára, a gép jólmegy csak ha nem adok gázt 1-ben, 2-ben akkor pulzálva rángat.
2011. dec. 2. 23:43
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt nem lehet tudni milyen temprán volt, ilyen volt és kész. Azaz érdekes, hogy a tempráéval szép egyenletes volt az alapjárat (csak néha fogta és fölment 2000-re), a mostanival meg állandóan változik kb így: 1000...1300...900...1000...1300 nem túl gyorsan mondjuk. Vákuumcsővel lehet gond, mivel padlóig be lehet nyomni a fékpedált ellenállás nélkül.
2011. dec. 2. 23:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!