Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen érzés volt bennem...

Milyen érzés volt bennem mikor tudtad, hogy menned kell forgalomba vezetni? (Tanulóknak)!

Figyelt kérdés

Szerdán lesz a forgalom vizsgám,eléggé tartok tőle.

A parkolás nem nagyon megy,mivel még csak 1x gyakoroltuk.

Zavarban vagyok az oktatóm előtt,azért mert nem mindig tudok neki mit mondani,míg vezetek.


2011. dec. 2. 10:18
 1/4 anonim válasza:
Sajnos a felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani (nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját)
2011. dec. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bár nekem már 11 éve van jogsim, de azért még jól emlékszem. Féltem, de mi a parkolást jól begyakoroltuk előtte, így azzal nem volt gondom. Nem is értem miért enged ki a forgalomba, ha azt még nem tanította meg rendesen, hisz ez a dolga. Persze, azért ne parázz, mert biztos nem a legforgalmasabb helyen akar majd parkoltatni. Beszélgetned meg nem kötelező az oktatóval, egyelőre nem is kell, hogy beszélgess, csak a vezetésre figyelj.
2011. dec. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd meghaltam, annyira féltem :) Azóta már elpárolgott ez a félelem :)
2011. dec. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 alien19 ***** válasza:

Hát én nagyon izgultam bár az sokkal rosszabb.Próbálj meg nyugodt maradni tudom hogy nehéz de ha idegeskedsz Többet hibázol,légy magabiztos.A parkolástól ne félj lehet javítani.Mi itthon gyakoroltuk a párhuzamos parkolást barátnőmmel mert egyszerre vizsgáztunk :) (be kellett állni 2 kuka közé XD ) szóval magabiztosan és nem szabad izgulni.Ha be ülsz az autóba és elindulsz nyugodtabb leszel. :)

Sok sikert! :)

2011. dec. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!