Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első motornak Honda nsr 125ccm?

Első motornak Honda nsr 125ccm?

Figyelt kérdés
Szerintetek sok/nagy lenne első motoromnak egy Honda nsr? 23 éves csaj vagyok, autót 2 éve vezetek, viszont a motorozást most akarom elkezdeni spórolás miatt. Vagy tudtok már olyan motort ajánlani, ami 300 000ftnál nem több, és hosszú úton is kényelmes és gyors, és B kat jogsival lehet vezetni?
2011. dec. 3. 13:53
1 2
 1/18 anonim válasza:
Nyudodtan, jó motor,lehet rajta tanulni, de persze csak óvatosan:)
2011. dec. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Spórolás miatt... akkor az NSR-t nagyon gyorsan elfelejted!


2 ütemű, a fogyasztását 5L alá kétlem, hogy lelehetne vinni, + még olaj a benzinhez... inkább vegyél valami 4 ütemű gépet. Azok megelégszenek 2,5-3L-el is bőven, velük lehetne spórolni.


Első motornak az NSR annyira nem lenne rossz választás, de a spórolás az nehéz lenne vele.

2011. dec. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

NEM lehet 125-ös motort B kat. jogsival vezetni.


El kelé végezni 3 óra elmélet + 2 óra gyakorlat + vizsga kombót. De ha sose vezettél még motort akkor esélyed sincs levizsgázni 2 óra gyakorlat után.

2011. dec. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
hát ez az a motor amivel nemfogsz spórolni mivel 2 ütem...elég sokat eszik+szervizigényes cserébe nagy rajta az élmény
2011. dec. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

ma 15:49


Pontosan. Ez csak a minimum óraszám amivel ellehetne téged küldeni vizsgákra, de ennyi idő alatt én sem hiszem, hogy sok embernek menni fog, biztos venni kell még plusz órákat.

2011. dec. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én kíváncsi lennék ha a tanfolyamon megkérdeznék hogy ki ült már nagymotoron, szerintem a jelentkezők 90%-a

Amúgy a kérdésre válaszolva szerintem 300k-ból legalább egy évig autózgathatnál, vagy ha mindenképp motorozni akarsz akkor tényleg valami olcsó négyüteműt vagy olcsó Mz-t vagy Jawa-t (mielőtt leszólnák hogy régi és szar, nem szar sőt jobban megcsodálják mint a milliós gépeket, velem nemegyszer fordult elő hogy akárhova mentem mindig nagy figyelem volt a motorom körül.)

2011. dec. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

utolsó:


Lehet el akarja adni az autóját és abból venne motort...


Az utcán meg én a nagyonsz@rt pont ugyan úgy megnézem, mint a nagyonjót... Ezt csak úgy mondom.

2011. dec. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Dozer007 ***** válasza:

Kezdő motornak 125 vagy 250 -es négyüteműt.

NSR sokat eszik+ nem kényelmes. Utazni hosszabb távon nem jó vele.

2011. dec. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Lehet 125-öst vezetni B kat jogsival, amennyiben 50ccm-re van levizsgáztatva! Mit ajánlotok konkréten? Milyen márka/típus?
2011. dec. 4. 15:18
 10/18 anonim ***** válasza:

"Lehet 125-öst vezetni B kat jogsival, amennyiben 50ccm-re van levizsgáztatva! "


Igen, ezt hívják okirathamisításnak (300.000 ft + jogosítványeltiltás) és biztosítási csalásnak ( teljes felelősség az okozott kárért + büntetett előélet + akár 3 év börtön).


De ennyi erővel az ecserin is vehetsz jogsit, azzal bármit vezethetsz...

2011. dec. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!