Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat punto 1995 vélemények,...

Fiat punto 1995 vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy ilyen autót, de nem tudom mennyire vált be másoknak,jó autó-e, megéri-e. Kezdő sofőr vagyok, nekem való lenne egy fiat? Ja és kb. mennyi a fogasztása? Mennyit tart, milyen gyakran hibásodik meg benne valami? Alapjában véve jó autó, vagy gyenge? És az alkatrészek?

Köszi a válaszokat.


2011. dec. 3. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:

csodát ne várj, de kezdésnek tökéletes...nagy veszetség nem ér, ha megveszed...megismered a közlekedés csínját-bínját...aztán jöjjön a jobb...egyszerű: total car/népitélet/punto megfelelő kategória...és mindent tudsz...


ebben dízel a nyerő, kevés fogyi, viszonylag elnyűhetetlen...majd később a merci...

2011. dec. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem rossz kis autó nekem is van egy 1.2es puntom. 1.2 60ló városban tökéletes, még országúton is elég jó, autópályán is elmegy, de nem oda való. Az alkatrészek nem drágák, de ha vigyázól rá, és magkapja a törődést, akkor nem is igazán kell vele foglalkozni. Az 1.2-es nekem vegyesben (50km vidék, 50város) nyáron elment 5.2-vel, úgy, hogy még néha néha oda is lépegettem neki. Most, hogy tél van, megy a szivató, én sokszor meg is várom mielött elindulnél, hogy lefújja a jeget a szélvédőről (nem kaparom), így változó 6-6.5 között eszik ugyanígy vegyesben.
2011. dec. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!