Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Véletlenül kizártam magam a...

Véletlenül kizártam magam a kocsiból és a gyújtás is rajta maradt, megy a zene is. Mit csináljak? SOS! Sürgős!

Figyelt kérdés
porszívóztam a kocsit,és véletlenül becsapódott a hátsó ajtó is,a pótkulcs az autóstáskámban van a kesztyűtartóban,tehát azis a kocsiban maradt,most mit csináljak?

2011. dec. 4. 15:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Karosszérialakatos.
2011. dec. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Milyen autó?
2011. dec. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
suzuki swift,jöhet privátba az olyan üzenet ami nem tartozik a betörőkre
2011. dec. 4. 15:25
 4/20 A kérdező kommentje:
nem akarom hogy ichelet merítsenek a válaszokból,köszi. Az aksival mit csináljak? ne kössem ki? lefog merülni az aksi,ha nem tudjuk kinyitni minnél hamarabb
2011. dec. 4. 15:26
 5/20 anonim ***** válasza:
ez érdekes. Hogy sikerült? Nekem nem lehet bezárni véletlenül se az első ajtókat a kocsin. Szintén swift.
2011. dec. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
úgy hogy bezártam az első ajtókat,miután végeztem elől a porszívózással. Majd úgy döntöttem hogy hátul is kikellene porszívózni egy kicsit,és a hátsó ajtók ugyebár nyitva voltak,és beültem hátra,bekapcsoltam a zenét jó hangosra és elkezdtem ott is porszívózni,majd végeztem és automatikusan ráhúztam azt a kis pecket ami bezárja az ajtót miután becsapod(kp. zár nincs) és erre b4sztam rá mert elfelejtettem hogy korábban már bezártam az első ajtókat is :@@@@@@@@ Basszuus,hívjak egy karosszérialakatost?
2011. dec. 4. 15:35
 7/20 anonim ***** válasza:
Vagy törd ki az egyik üveget. Mást nem nagyon tudsz tenni...Csomagtartót nem lehet kinyitni?
2011. dec. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
még mindig sántít nekem. Ugye a gyújtás rajta van, azaz a kulcs az indítóban, akkor hogy zártad be? Vagy a tiédet be lehet zárni, ha a kis pöcök ajtózárat elfordítod és becsapod az ajtót? Nekem azért fura mert nekem az első ajtók úgy záródnak hogy: ha pl benn ülök akkor a pöcökkel zárható. Ha kiszállok és elfordítom a pöcköt zárt állapotra és becsukom az ajtót akkor nem zár. Nyitva marad. Az elsőket kulcsal lehet csak kívülről, pont ilyen kulcsbennmaradás miatt, de gyárilag ilyen. A hátsók persze záródnak a pöckökkel.
2011. dec. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
De ár mondta, hogy nem kp. záras!
2011. dec. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

[link]


Felhívod a szakit, kijön és egy tizesért kinyitja.

2011. dec. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!