Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy régi Fiat 500 (vagy akár...

Egy régi Fiat 500 (vagy akár Fiat 600) mennyibe kerül átlagba? És a Volkswagen Bogár?

Figyelt kérdés

Rajongok a veterán autókért, és vagy Volkswagen Bogaram lesz vagy Fiat 500-om, csak nem tudom pontosan hogy milyen árban vannak.


Fiat 500 :

[link]


Fiat 600 :

[link]


Volkswagen Bogár :

[link]



De leginkább a Fiat500 vagy 600 érdekelne !!


Milyen árban mozognak? (nem roncs kell és nem is múzeumi darab) Úgy nagyjából....mert sokan vannak akik szeretik a veterán autókat.



Szerintetek?:/


Nekem pl az ilyen kiskocsik mint ezek tökéletesen megfelelnek, mert a kiskocsikat szeretem.


2011. dec. 4. 18:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
www.hasznaltauto.hu
2011. dec. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
www.hasznaltauto.hu
2011. dec. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

ott néztem de ahm nem tudom mert láttam 2 ugyanolyat is külsőre belsőre sőt adatilag de az egyik 300 míg a másik 750ezer volt:S

Amúgy Vas megyei vagyok és amit kinéztem az meg B.A.Z megyébe van-_-xD

2011. dec. 4. 19:39
 4/16 anonim ***** válasza:
en is nagy veteran fiatos vagyok.....nekem 2 fiat 127esem van......amit te keresel abbol inkabb az 500as fiatot valaszd......mert tobb van belole .....igy szortabbak a arak jobban lehet valogatni...... De magyarorszagon csak ketfele 500as letezik....vagy rom vagy patika allapotu.....irtad hogy neked egyik sem kene.....az a baj hogy olyat viszont nehez talalni bar nem lehetetlen....hasznaltauto.hu vagy veteranautocsodak.hu....itt nezelodjel......az olaszoknal a hatos anyatol a motorhaztetoig mindent lehet hozza kapni (ujat is)......ha segitseg kene vmiben szolj hatha tudok segiteni mert nagy fiatos vagyok sok az ilyen ismerosom es messzire eler a kezem:)......
2011. dec. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

hát a patika állapotú jó éppenséggel:D a múzeumi alatt azt értem hogy minden vadonatúj új alkatrészek stb ami persze egy halom pénzt mert általkában a múzeumi darabokba gyártatják újonnan az alkatrészeket (tudom, mondták), ezért drága.


A patika állapotú megfelel:D

2011. dec. 4. 20:41
 6/16 anonim ***** válasza:
hat ha a patika megfelel akkor kb 400000 tol fogsz talalni magadnakvalot.....es meg egy jotanacs...ne sajnald a penzt ha van 2 kocsi az egyik mondjuk 200000 de kicsit lelakottabb mint a 350000es ami mondjuk raezesre is jobb stb stb....mert abbol a 150000 es arkulonbsebol soha nem tudod a az olcsobbat ugy helyrehozni mint a masikat.....
2011. dec. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát ha most nem 300 + valamennyi forint lenne egy euró akkor azt mondanám hogy néhány tízezer forintból megúszható egy olasz hétvége, hozz be onnét egy kocsit, de sajnos nem így van. A bogarat én nem ajánlom senkinek még nézegetni sem, nem hogy használatra, akkor már inkább egy Citroen Kacsára gondolj még szerintem a Fiatok mellett, azt talán még lehet kapni használatra érdemeset elérhető áron.
2011. dec. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Egy ilyen 500-as szerintem simán jó használatra, biztos kapni kicsivel olcsóbban is, viszont ez elég optimális kondícióban van, de még nem múzeumi darab: [link]


Ami viszont még eszembe jutott az a régi Zastava-szériák:

[link]

[link]

Ez lenne talán a legolcsóbban járható út szerintem.

2011. dec. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Még keresek gőzerővel Fiat 500-at:P Amúgy csk érdekességként, a Bogarat miért nem ajánljátok ?:O
2011. dec. 4. 21:13
 10/16 anonim ***** válasza:
a bogarat azt tenyleg ne......ahoz bogarassag kell fejben is.....eleve erdekes hogy az egyik legnagyobb darabszamban eladott kocsi megis irrealisan draga maga a kocsi meg minden alkatresz is hozza........meg amugy is egy elb@szott konstrukcio az egesz....azzal mindig lesz vmi bajod.....meg mivel van belole annyi mint a szemet szerintem nem olyan exkluziv mint egy regi 500 as.....
2011. dec. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!