Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A jogosítványhoz tartozó...

A jogosítványhoz tartozó vizsgalap mennyi idő után veszíti el érvényességét?

Figyelt kérdés
Kb. 3 éve elkezdtem csinálni a jogosítványt, minden vizsgám megvan kivéve az egészségügyit. Sajnos ilyen olyan dolgok miatt nem tudtam megcsinálni még azóta se. Szerintetek ennyi év után még kitudnám váltani a jogsit ha megcsinálnám az egészségügyit?
2011. dec. 5. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

A kresz vizsgád 2 év után elévül, tehát ezt mindenképp újra kell csinálnod.


Ne haragudj de nem tudom megérteni, hogy egy ilyen egyszerű vizsgát mint az elsősegély, miért nem csináltad meg egyből a forgalmid után... erre most tényleg szó szerint ráfaragtál.


20n

2011. dec. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Kell a jogsi vagy nem? Ha csak presztizs, és a fiókban porosodik akkor hagyd, ha kell, akkor csináld végig!
2011. dec. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Mivel levizsgázott forgalomból, így nem évül el. Elég, ha lerakja az elsősegélyt és irány az okmányiroda. Remélem nem tévedek:D
2011. dec. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem évül el, mert megvan a forgalom. Az elsősegélynyújtó vizsga csak a kiadás feltétele, nem tartozik a vizsgafolyamatba. Tedd le az elsősegélyt, menj be az NKH-hoz, ott kiadják a vizsgaigazolást, és azzal meg az orvosival mehetsz az okmányirodába. A jogosítványodon az a dátum fog szerepelni, amikor a forgalmit letetted, tehát tulajdonképpen rögtön 3 éves jogsit kapsz kézbe.
2011. dec. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem faragott rá! :)


Ugyna is ha a forgalmi vizsgád sikeres volt, akkor a jogosítványod az meg van!

Elsősegély vizsgát ha megcsinálod és be mutatot az NKH nál ki kérheted a vizsgaigazolást persze ez már szerintem 2500.- ft lesz vagy illetékmentes mert először váltod ki azt nem tudom pontosan!


Én 4 évre rá váltottam ki a villamosos kategóriámat!

Levizsgáztam meg minden de a BKV nál nem szerettem volna dolgozni!

Ki fizettetek velem akkor annó valami 80 ezret és ennyi volt a történet.


Nem olyan régen eszembe jutott hogy nekem van egy villamosos jogsim is ki kellene váltatni és be üttetni a jogsiba! :)


El mentem az NKH hoz ki kértem a vizsgaigazolást róla 3-4 év elteltével és meg kaptam 2500.- ft é!


Amit az okmányirodába kelett vinnem, és ott új jogsi csere 4000.- és mostmár benne van a jogsimba a V betű is!


Sok sikert nyugi nem évül el 100 évig örzik a vizsgajegyzőkönyveket!

A jogsit csak akkor kell újra kezdeni ha a forgalmi vizsgával nem zárod le a vizsgáidat 2 éven belül ennyi! :)

2011. dec. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) Akk megnyugodtam:D Most már boldogan megcsinálom az egészségügyit:D
2011. dec. 17. 22:31
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Azért az érdekelne, hogy mi alapján kapott a 2 legjobb választ adó ember 50% alatti értékelést. Ez nem tetszik-nem tetszik kérdés, ezek itt a száraz tények. Szánalmas, ami ezen az oldalon megy.
2011. dec. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!