Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A1-es jogosítvánnyal vezethető...

A1-es jogosítvánnyal vezethető ez a runner?

Figyelt kérdés

180-as,még azt szeretném tudni hogyha rendszámosat veszek,akkor milyen költségek terhelnek? Ugyanolyan költségek mint az autóknál? pl: átíratás kb. mennyibe kerülne,mennyi a biztosítás kb.,és hogy teljesítményadót kell e utána fizetnem? A válaszokat előre is köszönöm!



[link]


2011. dec. 5. 22:51
 1/9 tetro ***** válasza:
A1-es jogsival 125-ig vezethető motor. Ez 180.
2011. dec. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha van A1 jogsid, akkor tudnod kéne, hogy NEM vezethetsz vele 180ccm gépet!!!


A1= max 125ccm és max 11kw (14.75LE)

2011. dec. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én azt tudom,de nem lehet azt megoldani hogy vezethessem A1-el? Valaki még M kategóriával is vezet ilyet,mert 50.es papirjai vannak.
2011. dec. 6. 10:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem létezik olyan, hogy "50es papírok"!!! 50ccm papírjai: adásvételi + biztosítás. Aki "50es papírokkal" vezet 125ös motort, az úgy oldjam meg, hogy a 125ösön nincs rendszám, az adásvételit 50esre írják és smkp biztosítást köt rá.


Amúgy, de...persze, hogy meglehet oldani, hogy ezt vezesd A1 jogsival méghozzá így: megveszed, és vezeted. Aztán beszopod, ha megállítanak. Ha rendszámmal akarod hajtani, sehogysem fogod tudni bejátszani, hogy a forgalmijába 125ccm legyen írva 180 helyett! Miért nem nézel inkább valami rendes 125ös motort?

2011. dec. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nekem kifejezetten runner kell,de ritka 125-ös rendszámos,esetleg ha találok egyet,akkor olyat lehet e csinálni hogy 180-as hengerszettet rakok bele?
2011. dec. 6. 13:15
 6/9 tetro ***** válasza:
van rá esély, hogy olyat találsz, ami 125-re van vizsgáztatva. egyszerűen megvesztegették gondolom a vizsgáztatót, de van ilyen. de mondjuk 16éves szerintem nem is feltétlen kell első motornak ez. amúgy szerintem pl a 100-as aerox jobb motor és megbízhatóbb.
2011. dec. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
volt régebben runnerem,nem vagyok kezdő... voltmár sok robogóm,nekem a runner jött be a legjobban,nincs ellenfele közepes testű robogók között akármennyire tuningolsz pl: egy 70-es SR-t,vagy egy aeroxot,sosem fog úgy menni mint pl egy 125-ös runner.
2011. dec. 6. 14:01
 8/9 tetro ***** válasza:
kérdés, hogy kell-e egy robogónak ekkora kerekekkel annyit menni mint egy runnernek
2011. dec. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Megoldható, közokirat hamisításnak hívják.

Ha 1x elkapnak, akkor jó esetben csak irdatlan sokat fizettetnek vele, rosszabb esetben...

2011. dec. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!