Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az elsősegélyvizsga nehéz?

Az elsősegélyvizsga nehéz?

Figyelt kérdés
A héten vizsgázok, és nagyon izgulok. Nehéz? Mire figyeljek, esetleg 1-2 tippet tudtok adni?
2011. dec. 6. 18:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz, csak tanulni kell rá.
2011. dec. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én vizsgáztam, nem volt nehéz. Mondjuk a vizsgabiztos röhögött az elejétől.

Annyi feladatom volt, hogy a kifektetett bábúról, állapítsam meg, hogy él-e?

Hát én a bábutól kb 1 m-re álltam,és közöltem, hogy anyaga az élettel összeegyeztethetetlen, így nem is kell közelebb mennem, mert tudom, hogy nem él. Röhögés, kérték, hogy mondjam el azért amit tudok, de békénhagytak utána.

2011. dec. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

szia!


Nem nehéz, csak meg kell tanulni!


Megkérdezhetem, hogy mihez kell?

Nekem gyógymasszőr vizsgához kellett annak idején. Szívrohamot húztam, azt mondták, az egyetlen jó az volt, hogy hívtam a mentőt :))). De átengedtek szerencsére :))!

Neked is sok szerencsét!

2011. dec. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Kaptam kérdéssorokat, de tökre más kérdések, mint pl amik a neten vannak. Akkor melyik a jó?
2011. dec. 6. 18:51
 5/19 A kérdező kommentje:

Jogosítvány :)

/Autók, motorok témakör emiatt van/

2011. dec. 6. 18:51
 6/19 A kérdező kommentje:

Egyébként rendesek a vizsgabiztosok?

Átengednek?

2011. dec. 6. 18:52
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Netes kérdősorból tanultam és elsőre átmentem. Vizsgabiztosnál meg attól függ kit fogsz ki, mivel mindig más van a helyszíneken így nem tudod helyszín szerint választani. Nálunk rendes volt.
2011. dec. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz! Anno mikor én vizsgáztam azt mondta az oktató, hogy aki ezen nem megy át, az szarja össze magát! Én teljes mértékbe egyet értek vele!
2011. dec. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

A hivatalos tételsort itt találod: *****


Tényleg ez az, nekem is ebből krédeztek ;) De ahol én voltam, ott olyan volt, hogy azért kellett küzdenem, hgoy beszélhessek :D



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. dec. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az 1 tétel "mit fed magába".

1 kérdés? Vagy hány?

2011. dec. 6. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!