Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért jár szebben a motor az...

Miért jár szebben a motor az Omv-s gázolajtól?

Figyelt kérdés
Régen Mol-kúton tankoltam. De azzal durvábban és hangosabban járt a motorja. (sprinter cdi)
2011. dec. 7. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az OMV a legjobb,énis ott szoktam tankolni 95öst,és mintha jobb lenne az autó teljesítménye tőle.
2011. dec. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Totalcaron volt egy cikk anno, ha érdekel ki tudod googlezni. a Lényege, hogy ugyanabba az autóba töltöttek különböző üzemanyagokat (mondjuk benzint, de szerintem ha egy kút jó benzint árúl, akkor jó dízelt is), és lemérték 100km-en az autó mennyit fogyasztott. Az első helyen az OMV volt, kicsivel követte a Lukoil. Utána már nagyobb különbségek voltak arra emlékszem, meg arra, hogy a shell lett az utolsó. Ha érdekel googleval biztos megtalálod :)
2011. dec. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem, akkor más is tapasztalta... A cikket pedig megkeresem. Köszi!
2011. dec. 7. 11:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Az OMV-ről rosszat még én se hallottam.
2011. dec. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hülyeséget írtam, nem a totalcar csinálta a cikket, hanem az origo, és nem az omv az első hanem a lukoil. Itt van a cikk: [link]
2011. dec. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Anno olvastam én is, vicces, hogy teletankos teszre nem tellett nekik, csak 5 literesre.


Én itthon a lukoilnál tankolok, nekem bevált. Az az érdekes, hogy tankoltam Ukrajnában is Lukoilt és attól érezhetően jobban ment a kocsi, mint a magyar MOLos üzemanyagtól.

2011. dec. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2011. dec. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én is tapasztaltam. (Mercedes 190D) De legszebben az ukrán Ukraine Nafta (ha jól írtam) kútnál tankolt gázolajjal jár, és attól jobban is megy.
2012. júl. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!