Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Munkaügyi központ nem ad...

A Munkaügyi központ nem ad valami kedvezményt a jogosítvány megszerzéséhez?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszi!
2011. dec. 7. 14:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem. Miért adna szerinted???
2011. dec. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
de már hallottam ilyenről hogy szoktak indulni C kategóriás képzések,amit elvileg fizetnek is
2011. dec. 7. 14:51
 3/18 anonim ***** válasza:
régen volt, hogy 6hónap munkanélküliség után segítettek, de ma még nem tudom van-e...
2011. dec. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Van, öcsém is most kezdi a tanfolyamot pénteken C,E+gki. Mák kell a bejutáshoz,orvosi alkalmassági és PÁV III.
2011. dec. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
van? és hol?
2011. dec. 7. 16:03
 6/18 anonim ***** válasza:

Van de az teherautó jogsi. És nagyon ritkán. van ráadásul felét be kell fizetni kaupcióba és 2-3 éve munkanélkülinek kell lenni. én utánna jártam de annyi vele a gond probléma hogy inkább leraktam saját pénzből.

Valamint ha nincs B jogid C re se mehetsz.

2011. dec. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Előző vagyok bocs a helyesírási hibákért kapkodtam ,mert kajálni mentem. Szóval olyan feltételeket szabnak az ilyen tanfolyamoknál a munkaügyi hivatalokban ,hogy azt élő ember nem tudja megcsinálni. Például fizess be 40 ezret ,de legyél 3 éve munkanélkülin. Meg van egy csomó rejtett díj amit az elején nem mondanak. Valamint ha megbux akkor egybe ki kell fizetned a 400ezer forintos jogosítványt. plusz a vizsga díjakat is neked kell fizetni. 1 vizsga pl 11ezer Ft. Elárulom van belőle 6. meg ha buksz még több.

B jogosítványra nincs ilyen munkaügyi által hirdetett tanfolyam/támogatás. C jogsi 2 éves B jogsi nélkül nem kezdhető meg.

2011. dec. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Fejér megyében a következő (volt) a szitu 2006-ban: nyilvántartott munkanélküli voltam kb. 1 éve, igényeltem támogatást a C+BÁF. jogsihoz. Néhány hétig a nyakukra jártam, sztem megunták és közölték, h 3 hét múlva kezdhetek Sz.fváron. Adtak egy igazolást, ami 90%-os kedvezményre jogosított a lakhelyem és a tanfolyam közötti útvonalon való buszos utazásra, aláírtam a szerződést term., és kezdtem.

3 hónap volt..vagy 4, má' nemtom.

Lényeg, h szinte ingyen volt.

Hallottam olyat is, h protekció kell ezekehez a támogatásoknak az elnyeréséhez is..

2011. dec. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Öcsém BAZ megyében csinálja. Konkrétan: pályakezdő munkanélküli volt, majd bekerült abba a programba ami év elején indult, néhány hónapig közterület ellenőrként dolgozott, majd újra "munkanélküli " lett. Aztán egyik ismerősétől kapott egy fülest, hogy talán akad támogatás. Miskolcon volt egy szűrés, kreszteszttel. Követelmény a B kategória volt, és hogy rendelkeznie kell minimum időpont előjegyzéssel pályaalkalmassági vizsgálatra. Sikerült 1 hét alatt lezavarnia a PÁV III-mat, B je megvolt ( hivatásos orvosival ) én meg szereztem a munkahelyemről egy szándéknyilatkozatot, hogy amennyiben megszerzi a C+E kat. jogsit, akkor a főnököm felveszi.

Az egész hercehurca úgy 2 hete indult és most pénteken kezdi a tanfolyamot Miskolcon, amihez megkapta a 90%os utazási támogatást.

2011. dec. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Tényleg, a PÁVIII-at meg kellett szereznem.. 8.000 körül volt, asszem..
2011. dec. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!