Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit szóltok, hogy megszűnik a...

Mit szóltok, hogy megszűnik a négynapos autópálya matrica? A tíznapos lesz a legolcsóbb!

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 00:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Hát, magyarország. Ezzel szerintem elmondtam mindent. Simán megtehetik, mert a büntetés meg 30 ezer, ha felmész rá matrica nélkül. De egyébként baromi szánalmasnak tartom, de én csak egy kis porszem vagyok, ahogy mások is ezen az oldalon, így döntöttek, ennyi.
2011. dec. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem hallottam erről. Jó nagy baromság ez, ha tényleg megszüntetik! Milyen már...elmegyünk 1napra kirándulni egy 10napos matricával?...:-/ Remélem a 10naposnak akkor az ára lejjebb megy
2011. dec. 8. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Ma közölték a tv híradóban.

...és feljebb is megy az ára a mostaninál!!

2011. dec. 8. 02:54
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

nem nézek híradót.

f@sza...akkor nem megyünk többet kirándulni, sem nyáron a velencei tóra...:(

2011. dec. 8. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én fel vagyok háborodva!

Épp a kisembereknek ártanak vele, akiknek eddig is nehéz volt eljutni kirándulni, vagy rokonlátogatóba (ami nem tart 4 napnál tovább) az ország másik felébe. Épp ilyen benzinárak mellett. Most akkor még tegyenek rá egy lapáttal az ügyes politikusaink! Ez az Vikike, csak így tovább, nehezítsd csak az életünket.

Hja hogy ez nem is érdekli őket?! Igaz... a politikusok feljárásának költségét Budapestre (és amúgy bárhova) fizeti az állam, lakást is kapnak, vagy hotelszobát (amit szintén a mi adóforintjainkból fizetnek) csak hogy pihenni is tudjanak azok a drágák...

Fúj, hánynom kell tőlük!

2011. dec. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

2 dolgot érnek el:


Kevesebb lesz az eladott matricák száma és növekszik a forgalom a pálya melletti utakon.


Mert nem éri meg kifizetni a 10 napos árát.

Eddig én úgy voltam vele, hogy 20-30 km. úthoz megvettem a 4 napost.

Most a 10 naposat lehet, hogy 50 km. alatt nem veszem meg.

2011. dec. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Ezzel jól átterelnek egy csomó autót a régi, amúgy is rossz főutakra.

Ha nyáron elmentem 1-2 napra "nyaralni", még megérte megvenni a 4 napost. Jövőre inkább végigsz.rakodok a főúton :-(

2011. dec. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Rohadjanak meg :(
2011. dec. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

A hír igaz - csak még rosszabb ...

Útadó címen éves matrica várható vagyis minden autótulajdonos évi kb. 25-30 000 forint újabb sápra számíthat akkor is,ha sosem használ pályát.

Ugyan nem januártól - de mivel a "beetetés" megtörtént,jövőre bizonyosan ...

[link]

2011. dec. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Katoonene ***** válasza:

ma 07:09: te tényleg 30 kilométerre veszel matricát?


Én azt nem értem, miért nem lehet egyáltalán 24 órás díj..


Egyébként nagyon elítélem a döntést, nem tudom, miért jó, hogy kiszorítják az egyszeri használókat is. Sokan vannak, akik elgondolkodnak, hogy érdemes-e 2-3 óra spórolásért 3000-et fizetni. Mindenki maga dönti el, megéri-e neki.

2011. dec. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!