Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autó a Mercedes A160?

Milyen autó a Mercedes A160?

Figyelt kérdés
Autót vennék. Mercédes A 160. Kinek mi a véleménye. Mire kell figyelni, mik a gyengéi, hibái
2011. dec. 8. 08:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Évjárat függő is. Bár szerintem az A osztály nem éri meg az árát. Kicsi, és drága. Egy kicsit rááldozol már C osztályt kapsz. Számomra nem kifizetendő a C osztály.
2011. dec. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*Nem kifizetendő az A osztály. bocs elírtam
2011. dec. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Olcsó.

6-800 000 közt tucatnyit árulnak a hahun.

Mellesleg relatív sokat eszik és szerintem kényelmetlen is.

A "rénszarvas teszt" megoldott kérdés már de nem vet jó fényt a márkára.

Akkor inkább egy SLK vagy egy C-s sportcoupé, sokkal inkább.

Szerintem.

[link]

2011. dec. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A mercik az autók koronázott királyai!! De az életérzést csak a C osztálytól felfelé kapod meg... Az A osztály instabil + rossz úton pattog (ezek nem illenek egy Mercedeshez). Tehát inkább nagyobbat nézz. A www.hasznaltauto.hu -n rengeteget találsz.


pl:

[link]

2011. dec. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2005-től kijött az új verzió belőle. Szerintem az már oké kívül-belül egyaránt. A korábbi verziók a márkához méltatlan belsővel, és anyagokkal készültek.

Az új verzióknál már a stabilitási gond sincs jelen. Szerintem teljesen rendben vannak.

Nem olcsó, 2005-2006-os modelleket 2.4-2.7 milla körül kapsz, viszont prémium kategória, ami ennél a modellnél is érződik.

2011. dec. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Nem olcsó, 2005-2006-os modelleket 2.4-2.7 milla körül kapsz, viszont prémium kategória, ami ennél a modellnél is érződik."


Valóban nem olcsó, de új korában alapfelszereltséggel is minimum 8-9 milliót fizetett értük az első tulajdonosuk. (+ automata váltó + bőr+ navi+ ülésfűtés+ parkradar stb) Az E osztály 11-12 mill.-tól Az S oszály pedig 20-22 milliótól indult... A csillagot meg kell fizetni!!

2011. dec. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem vennék A osztályt. kicsi, kényelmetlen, és a kb 5 évnél fiatalabbak a Mercedes szégyenei. Az újabbak már jók de az meg nagyon drága a méretéhez képest. Ha mindenáron kicsit akarsz akkor inkább B osztály, de a Mercedes a C-től kezdődik, mint már linkelték is be azt az osztályt. Én spec ki tudtam fogni egy jó vételt, 1,6-ért volt sürgősen eladó egy fehér nagy köbös 2006-os E osztály (w211).

Ha elmondod hogy mi az anyagi keret a kocsira és mik az elvárásaid akkor sztem sokan linkelnek neked, hátha Te is ki tudsz fogni 1 jó vételt. (tegnap is pl láttam családi okok miatt sürgősen eladó 2007es Audi A4-est. 2.0 1.78Milláért)

2011. dec. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
akarom irni első sorban "5 évnél idősebbek" :)
2011. dec. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!