Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vajon honnét veszik a nepperek...

Vajon honnét veszik a nepperek az autókat Ausztriában?

Figyelt kérdés

A jövő évtől életbe lépő regadó változások arra késztetnek, hogy az aktuális autócserémet külföldről oldjam meg a közeljövőben.. Felkerestem néhány osztrák hirdetési portált, de az ott talált árak sok esetben magasabbak a hahu-n találhatóakkal.

Vajon hogy zajlik a szürkeimport okosba?


2011. dec. 11. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm aki külföldről hordja be a kocsikat. De nem az osztrákoktól, hanem Belgiumból.
2011. dec. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mobile24.hu -t ajánlom, ez a mobile.de magyar oldala. Itt található a legtöbb autó, és sokszor milliókkal olcsóbban, mint itthoni áron. Részletes árat nézz, mert a regadóval meg behozatallal meg ilyen hülyeségekkel együtt van kiírva az ár, tehát nem az a mérvadó.
2011. dec. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Árverések, (általuk) ismert kereskedők külföldön + Ausztriában a car4you.at..
2011. dec. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi, meg is találtam amit keresek, csak épp drágábban, mint itthon.:-((

[link]

2011. dec. 11. 12:51
 5/10 anonim ***** válasza:
300Ft-os euróval akarsz kinti autót venni? Elég rosszul hangzik.
2011. dec. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

13:22:?

vs. [link]

2011. dec. 11. 13:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Elég jónak tűnik a linkelt Mazda csak az rontja az összképet hogy kereskedő árulja.
2011. dec. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igaz, bár őket-úgy tudom-a magánszemélyekkel ellentétben, valamiféle-bár nagyon nehezen érvényesíthető-jótállási követelmény is "súlyt".
2011. dec. 11. 15:10
 9/10 anonim ***** válasza:

6 hónap a törvényben előírt szavatosság. Ez alól a kereskedő könnyebben kihúzza magát, mert nincs a nevén az eladott autó (nem ő a tulajdonosa, csak árulja).

NE végy kereskedőtől autót, hacsak nem ÍRÁSOS garanciát nem vállal! És persze kedvező áron adja mellette..

Tapasztalatból írok.

Én nem tartok el kereskedőt+a sleppjét, ha gyakran olcsóbban megvehetem kvázi ugyanazt magánszemélytől. Garanciát egyik sem ad..

2011. dec. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
17:39:THX!
2011. dec. 11. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!