Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Mercedesek...

Mi a véleményetek a Mercedesekröl?

Figyelt kérdés
Úgy összeségében?tényleg isteni aútókat gyártanak?vagy ez csak mese és a névért kérnek sokat?átlagossan erössebek,megbizhatóbbak,biztonságóssabbak?mint márkatársaik?véleményeket várok.
2011. dec. 15. 20:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig a BMW vetélytársának tartották. Nagyon megbízható autó. Mostanság az idősebb korosztály élénken érdeklődik iránta, mert még a vezető is úgy érzi, utazik benne.
2011. dec. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És már nem elég jó hogy a BMW vetélytársa legyen?vagy mostanság hogy ál ilyen téren?
2011. dec. 15. 21:20
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem maradt el annyira, de a BMW és az Audi egyesek szerint mindig kicsivel előbb jár. De ez szubjektív megítélés, gondolom akinek mercije van, az nem értene egyet ezzel a megállapítással, viszont tény, hogy az autós újságok összehasonlító tesztjeiben rendre lemarad az első helyről.
2011. dec. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Éertem.
2011. dec. 15. 21:32
 5/13 anonim ***** válasza:
Európa "húzó" márkái a Mercedes Benz, BMW és az Audi. A 3 közzül az Audit tartják a "sereghajtónak" sokan csak egy JÓ volkswagennek mondják. Személy szerint én a Mercedest tartom a legkomolyabb autónak, hozzáteszem az autók királya cimet viseli ez a márka. 125 éves múltal rendelkezik amely idő során több legendás tipus jelent meg a híres 3 ágú csillaggal. A márka különlegessége, hogy rendkívűl hagyományörző. Az autótörténelem kezdetétöl fogva a Mercedes jellegzetessége a megjelenés, eleganica melyet a mai napig érzékelhetünk. A kérdésre válaszolva: Igen ez egy isteni autó.
2011. dec. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A németek általában jó autókat gyártanak.

Van aki erre esküszik, van aki arra.

De van, aki meg a japánokra, v. a franciákra...


A lényeg, hogy van egy sokakat irritáló mondás:

"van a MERCEDES, meg vannak a többiek"!!

Sorry!

2011. dec. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*Természetesen nekem is Mercim van.
2011. dec. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Audim van, de a Merciket jobbnak tartom, főleg a régieket. A Merciket kényelmesebbnek tartják, a BMW-t sportosabbnak, az Audit technokratának. Valójában szerintem a Mercedes ötvözi egyben a 3 európai nagy összes jó tulajdonságát. A régieket különösen szeretem. (W124, W126)
2011. dec. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
* Audi innovatív akart lenni, csak a technika.. :S ciki
2011. dec. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A Mercedes, az autók koronázott királya. Akárki akármit mond ez így van!
2011. dec. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!