Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok nekem olyan 125cm3-es...

Tudnátok nekem olyan 125cm3-es motort ajánlani, ami hasonló, mint az MZ trophy, TS, vagy ETZ?

Figyelt kérdés
Szeretnék tavasszal egy 700 kilométeres motoros túrát, és eddigi terveim szerint MZ-t vettem volna, de nincs annyi pénzem, hogy a túra alatt kielégítsem a 4-5 literes fogyasztását, főleg ilyen benzinárak mellett. SZóval valami 4 ÜTEMŰ kellene, ami kicsit NZ beütésű és kényelmes, keveset eszik és nem is annyira drága. Meg egy 80-90-es utazósebesség is jól jönne.
2011. dec. 17. 09:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is veled egy cipőben járok :D - Yamaha YBR és az MZ ETZ között nálam az MZ győzött._____Kicsit motorikusan feltuningoltam (nagyobb fúvóka, kipufogó tuning) 3,9-4 literes fogyasztás mellet szépen megy 90km/h -t. 4500 km alatt SEMMI bajom nem volt, 2 évente illik váltóolajat cserélni, amúgy teljesen megbízható, CSAK AJÁNLANI TUDOM. ___előzőleg Mz TS 125 -öm volt.

A TS MZ kicsit korábbi konstrukció, a kormány forgatásánál változik az alapjárat ami (engem) idegesített. Az utazósebesség 70-75 km/h ilyenkor 4,5 -5 litert is megeszik. A belül rozsdás tank miatt gyakran volt főfúvóka dugulásom (az út szélén is :().___Az első dobfék miatt a fékhatás jóval gyengébb mint az ETZ-é!_______Remélem segíthetem!

2012. jan. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2012. jan. 7. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!