Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Láttam egy filmben olyan...

Láttam egy filmben olyan rendszámtáblát, ami világít. Ez más országokban szabályos, tényleg használnak ilyet?

Figyelt kérdés
Tehát nem megvilágítva volt, de nem is festék vagy ilyesmi, hanem így kiemelkedett a síkból, és belülről világított a rendszámtábla. (Bocs, ha bután mondom, nehéz így leírni:) ezen kívül egyáltalán nem értek az autókhoz, csak kíváncsi lennék.)
2009. máj. 18. 17:16
 1/4 anonim válasza:
nem világít, csak foszforeszkál, a legtöbb ilyen a sötétben :)
2009. máj. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, én nem erre gondolok, de azért köszi. Ez nem egy "lemez" volt, hanem átlátszó az alapja, tényleg közelről lehetett látni, hogy belülről van megvilágítva.
2009. máj. 18. 20:03
 3/4 anonim válasza:

én csak világító rendszámtáblakeretet láttam...de nálunk az sajnos olyan, mint az alvázvilács...tilos :S..és gyakorlatilag vagy szólnak érte, vagy nem, ezt rendőre válogatja


LAci

2009. jún. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. jún. 2. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!