Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az alábbi motorok közül...

Az alábbi motorok közül melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Honda CBR600RR

Kawasaki Ninja ZX6R

Suzuki GSXR 600

Yamaha R6

A műszaki adatokkal tisztában vagyok, akinek volt vagy van ezek közül a motorok közül le tudná írni a tapasztalatait, mi volt jó benne mi nem?

Városban és városon kívül is használnám.


2011. dec. 21. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
talán a hondát
2011. dec. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezek közül sorrendben: Honda, Suzuki, Yamaha.

Amúgy egy jó túramotort vennék, pl. egy Banditot (ami fejidommal is inkább naked), 1250S ABS. Vagy ha több a zsé, akkor egy FJR-t. Nagyon jól mennek, mégis kényelmesek.

2011. dec. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kawasaki vagy Yamaha :D
2011. dec. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
attol is függ mikoriakban kondolkodsz. igazábol tul sok különbség nincs a mostaniak közt. én egy 636os kawában gondolkodom bár az egy elég kis méretű motor ha nagy vagy furán nézel ki rajta meg nemis kényelmes(én 190cm vagyok meg 100kg és nekem elég kicsi)R6osok meg relativ olcsoak. de ezek között nagyot nem tévedhetsz. ha meg valami erősebb kell ilyen méretben ott a 750es gsxr
2011. dec. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Írhattok még.

Am 80 kiló és 187cm vagyok

2011. dec. 21. 17:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Honda, vagy Kawa. Én a kawát venném mert az jobban tetszik. De azt mondják, hogy nagy különbség a japán motorok között nincs.
2011. dec. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amelyik a legjobb állapotban van! A többi mellékes. Mind jól néz ki (szerintem) és teljesítményben is csak pár lóerő különbség van köztük amit nem igazán lehet észrevenni.
2011. dec. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
negyedik vagyok hát akkor teis elég magas vagy kicsit kényelmetlen lehet a kawa mert rövid nagyon magadalá kell venni a lábad de ha bemész egy kereskedésbe felprobálhatsz egyet. még annyi h a kawa alapbol egy keményebb gé feszebb futoművel szoval városba elég döcögös lehet az inkább a pálya felé van hegyezve a másik véglet meg a honda ami lágyabb mint egy pályagép
2011. dec. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dozer007 ***** válasza:

Ha 187 centi vagy, és nem fogsz pályázni, akkor el kell felejteni a 600-as seggrakétákat.

Városba és túrázni is egy nagyobb, kényelmesebb és nyomatékosabb túragőzöst javasolnék.

Az r6 egyébként nagyon meggyőző volt erőre is és összeszerelés minőségére is, de elérte a térdem a műanyag burkolatot rajta :S A 600-as gixer szintén zenész, de lehet csak nekem van zsiráf lábam a 181 centimhez.

A kettő közül amúgy a yamaha. A többit nem próbáltam.

Jah, és ráadásul 100 kiló fölött vagyok... inkább nem nézném meg a fényképet, hogy hogyan nézek ki rajtuk. :D

2011. dec. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2011. dec. 28. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!