Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülne 1 simson...

Mennyibe kerülne 1 simson s51n re indexet tenni?

Figyelt kérdés
ugye N es ezért gyárilag nincs rajta és nincs benne semmi elektronika csak a lámpa..se akksi se fesz.szabályzó se gyújtás kapcsoló
2011. dec. 22. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Minek index? Ott a kezed. Az még jobban is észrevehető, mint egy motoron levő index. Pláne ami nem is gyári..
2011. dec. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Én annak idején az enyémre (S50B) 26 ezret számoltam. Ebbe bent volt az akku, és minden felszerelés az indexekhez. Mivel 26 ezerért már kapsz egy fél simsont, alkatrésznek egy egészet is, ezért magától értetődik, hogy nem éri meg!
2011. dec. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
egy 555-ös ic-vel meg pár leddel megvan kb 1000 ft-ból is + a 12V-os akksi :D ennyit a 26ezer forintról...
2011. dec. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
elsőnek: azért kell az index mert annyira utálok kinlódni a kereszteződésbe hogy tartsam a kezem de közbe kuplungot is húzni kell ha meg megállok és jelzek akkor akkor meg ugye lefullad mert nem huztam a kuplungot ...mán annyira utálom
2011. dec. 23. 13:43
 5/9 A kérdező kommentje:
harmadiknak: igen tényleg ott körül lehet ahogy a második irta mert én is összeszámoltam és 20 ezerböl nem jönne ki az tuti mert kell: gyújtáskapcsoló, akksi, feszabályzó, indexrelé, töltőtekercs, index ház, égők, távtartók,index kapcsoló, kábelek,(szigetelőszalag)
2011. dec. 23. 13:47
 6/9 A kérdező kommentje:
azért köszönöm mindenkinek föleg a másodiknak
2011. dec. 23. 13:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele, hogy nem tudtam indexelni, de most már úgy csinálom, hogy még mielőtt megállnék kiteszem a kezem az adott irányba és mire zöld lesz a lámpa akkor elindulok és mire már nem kell csúsztatnom a kuplungot akkor egyesbe menet közbe a kanyar közepén még egyszer kiteszem. Ha balra szeretnél menni egyesbe megtartod a gázt, magyarul nem gyorsítasz, ha jobbra, akkor jobban gyorsítasz és jobbra kiteszed a kezed néhány másodpercre. Aki figyel rád az észreveszi aki nem az amúgy se venné észre. Második voltam.
2011. dec. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és te végűl felszerelted az indexet..vagy csak összeszámoltad??
2011. dec. 23. 17:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem szereltem fel, mert mint már mondtam annyiért egy egész simsont kapok alkatrésznek, nem indexeket.
2011. dec. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!