Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ladámnak olyan a hangja akár...

Ladámnak olyan a hangja akár egy traktornak, szaggat, dübörög, gázt adok és nagyon későn reagál. Berakom sebességbe és nem bir elindulni, lefullad. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2011. dec. 24. 19:35
 1/9 Pagani76 ***** válasza:

túl keveset/sokat kap.

szar a gyújtás


ez a kettő a legvalószínűbb.

2011. dec. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy valószínűséggel túl sokat kap
2011. dec. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ladám van. Nekem csak most ebben a hidegben ha kint hagyom az utcán utána ha elindítom nekem is ugyan ezt csinálja. Nyakig kivan húzva a szivató úgyis. De faterom mondta, hogy hidegen ez természetes. Próbáld meg, hogy felmelegíted a motor, és akkor próbálj rászivatni. Ha akkor nem lesz gond vele, akkor kevés üzemanyagot kap, ha még rosszabb lesz, akkor túl sok üzemanyagot. Boldog karácsonyt.
2011. dec. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Talán nem működik valamelyik gyertya.
2011. dec. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha a karburatorba valami eldugult volna akkor nem viselkedne igy, mert masnak nem hiszem h baja lenne?
2011. dec. 25. 14:03
 6/9 anonim ***** válasza:
gyertya,gyertyakábel csere! Nézd meg a megszakítókalapácsot a gyújtásrotorban ! És cseréld ki a kondenzátort a gyujtás oszlopon mert az sokszor beadja a kulcsot mindenféle problémát produkálva (nekem pl cseszett beindulni azt hittem a riasztó nem engedi)!!!! Ha ezután is csinálja pucolj karbit +felújítókészlet!
2011. dec. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jah igen és előgyújtást is állíthatnál rajta ,esetleg kipufogó rendszer csere. Benzinszűrő csere + mikor szűrőt cserélsz fújj bele erősen a benzincsőbe
2011. dec. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kipucultam a karburátort, most még duruzsol olyan szép hangja van, és eősebb is mint volt.
2011. dec. 26. 17:08
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor jó felé haladsz :) , csináld meg amiket még írtam! Még egy jó tanács! Ha minden rendben van úgy állítsd be a gyújtást hogy amikor ugye felpörgeted finoman a motort üresjáratban akkor hallasz egy kis rebbenést valamely fordulatszám tartományban, na ezt kell eltüntetni :) ha mindennel megvagy
2011. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!