Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » üdvözletem! Van egy volvo s40...

Gabensh kérdése:

üdvözletem! Van egy volvo s40 2d.2005-ös melegszik a generátor! Mitöl lehet? Elösször mikor leégettem 2őt akkor az izzitógyertya volt zárlatos, azért perkeltem meg! Volt minden érték jó! Nincs hibakód!

Figyelt kérdés
Felújitottam, azóta mentem vele kb 300kmert, és újra megjelenik az akkuml. Jel, ha nemállok meg ismét lefüstöl! Lekell kötnöm a generátorról az aksihoz menö kábelt! úgybirok vele hazajönni! Már 4 villamosságisnál
2011. dec. 27. 18:34
 1/6 A kérdező kommentje:
már 4 villamosságisnál volt és namtudják mi lehet a baj!a generátor 80-90c fokig melegszik fel kb 10-20 kmer után,és messzebre nemtudok vele menni,mert lefüstöl:((
2011. dec. 27. 18:44
 2/6 anonim ***** válasza:

A felújítás után bemérted?

Mekkora feszültséget ad ki?

Egyenirányító jó?

Önindítónál semmi zárlat?

2011. dec. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
felújjitás után 4szerelöné volt,mindent kimértek,és minden érték jó,kimenö,bemenö generátornál!pontosan mennyi nemtudom.arra emlékszem mikor inditottam aksinál mértek valamit az 12,7 mutatott.sz.tem mennyit vesz fel.az nemlehet hogy ritkán használom havi 3szor,de akkor sem megyek 10kmernél többet,és lemerül valamennyire az aksi generátor meg töltené nagyon és azért forrósodik?
2011. dec. 28. 11:38
 4/6 A kérdező kommentje:
még arra tippelek hogy a 4izzitógyertyából 1 lett kicserélve(többi 3hoz kikell emelni a motrot ojan rossz helyen van) és bosch lett beletéve,és a többi nem ugyanaz azért van?központi zárnak lehet-e köze hozzá?,mert a hatsó két ajtót teljesen lezárta,és sehogy sem lehet kinyitni(lehet benne zárlat),karosszériás csak kivésni,vágni tudja,de az soba van..
2011. dec. 28. 11:44
 5/6 anonim ***** válasza:

A kiegészítésben azt írtad:"Felújitottam", azért kérdeztem az értékekre, de utána meg: "valamit mértek" ez nem igazán hozzértésről tesz tanulságot.


Ha akkora zárlat lenne, akkor az akksi is megadná magát órák alatt. A generátor töltőoldalán is van biztosíték, illene azt kiégetnie.


Lekötött töltővezetékkel érdemes lenne rámérni a generátorra. Mekkora feszültséget ad ki terheletlenül? Egyáltalán egyenáramot ad ki, vagy (ha rossz az egyenirányító) váltakozót? Bár ilyen esetben tönkre vágna egy-két fogysztót is, bár amíg az akku pufferol, addig taláűn nem...

Akku lemerül-e csak úgy magától?

2011. dec. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, és nem csak feszültséget kellene mérni, hanem töltőáramot is...
2011. dec. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!