Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elsőre nagyon nehezen indul....

B Ádám kérdése:

Elsőre nagyon nehezen indul. Miért?

Figyelt kérdés
Reggel 5 ször is rákell indítani mire magához tér az autóm opel astra 1.8 benzin. mi lehet ennek az oka? meg ahogy halottam mintha bugyborékolna a hűtővíz ez normális? meg néha rángat is menet közbe.
2011. dec. 27. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Karburátoros?
2011. dec. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1.8 16 szelep 2001 es éjvárat nem hiszem hogy karburátoros
2011. dec. 27. 21:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a hideg miatt. Akksi renden van? Forgatja rendesen az indítómotort? Hány éves az akksi?

Vagy lehet hogy meg van szorulva az önindító.

2011. dec. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
forgat rendesen az aksi jó.... de nem hiszem hogy olyan öreg autó lenne hogyha hideg van nem indul be :D hát a régi 20 éves renault om pöccre indul -15 be is
2011. dec. 28. 09:49
 5/6 T5- ***** válasza:

Hogyne, karburátoros :-D. Opel Astrából nem gyártottak karburátorost. Hideg miatt nem lehet, ennek a motornak -20°C-ban is 3-4 főtengelyfordulatra indulnia kéne.

Hengerenkénti injektoros egyébként ez a motor, de nem azzal van a baj szerintem. Így ennyiből amit leírtál, én AC pumpára gondolnék (-kevés kaja-, nem mondtam, hogy megdöglött, csak döglődik, nem tud olyan nyomást produkálni. SZERINTEM), bár így látatlanban, hallatlanban simán mondhatok hülyeséget. Első körben hallgasd meg, hogy, hogy zúg az AC. Ha fasza, akkor azt nézném meg, hogy a benzin el jut-e az injektorig. Megnézném a szikráját. Gyertyákát csavard ki, megszagolod, megnézed színét.

Bugyborékol a hűtőfolyadék? Azt melyik részről hallod? Vizet forralja? Víz nem fogy belőle? Nem habos? Kompressziót mértél már a hengerekben?

Benzin mennyi van benne?

Kevés az infó, nincs előttem az autó.

Mióta produkálja ezt a makacskodást?

Ha nagyon nem boldogulsz, akkor csak egy megoldás maradt, (nem kell hozzá benzin meg gyufa) okos ember megnézni, orvosolja a hibát, boldog tulajdonos meg örül.

2011. dec. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hogy az anyádba ne gyártottak volna karburátoros astrát? Ha hülye is vagy legalább másokat ne vezess félre.
2017. dec. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!