Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Minden ember miért akar BMW-t...

Minden ember miért akar BMW-t meg Audit?

Figyelt kérdés
Amerre csak megyek azt hallom,hogy nekem ilyen meg olyan BMW/Audi van!Ha valakinek meg nincs akkor BMW/Audit szeretne,egyre több ember van aki ilyen.Van itt más jó autó is pl Subaru,Mitsubishi,Honda,Nissan Skyline,Seat, most csak ennyi juttott eszembe.
2011. dec. 30. 10:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Én sose akartam BMW-t se Audit. Lexust szeretnék :)
2011. dec. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 tetro ***** válasza:
Én sem. Lexus yes. Vagy egy quattroporte ha már nagyon sok pénzt akarnék feleslegesen elverni
2011. dec. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Na ez egy érdekes kérdés. Én német auómárka rajongó vagyok, viszont se nem audi, se nem bmw és se nem mercedes... Ford és volkswagen nálam a tuti...
2011. dec. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Azért mert jó autók viszonylag elérhető áron. A subaru annyi eszik mint egy kamion és az alkatrész se olcsó. A Mitsubishi, Honda, Nissan jó autó, csak olyan fapados szerintem. Nem kényelemre vannak építve, hanem sportra.
2011. dec. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar mindenki Audit vagy BMW-t. Csak általában azok a leghangosabbak, akik státuszszimbólumként tartják az autót, mert "ők megengedhetik maguknak a legjobbat/legnagyobbat" és az ilyenek legtöbbször a német prémiumgyártók termékeivel arcolnak. Igaz, hogy messze nem ők alkotják a többséget, de az 1.4-es Opel Astrával dolgozni járó apuka nem fogja hőbörögve verni a mellét, hogy neki mennyire jó autója van (pedig az az autó is jó, csak neki más dolga is van, mint folyamatosan az igazát bizonygatni).
2011. dec. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó:Szinte a BMW és a subaru majdnem egy árban mozognak és szerintem azért mert a subaru sokat eszik van ott erő is!Ha valaki ezt másképpen látja csak írja le a véleményét:)
2011. dec. 30. 11:05
 7/32 A kérdező kommentje:
a Lexusok szép autók nagyon tetszenek nekem is,egyébként a Golf R ami idén jött ki az nagyon tuti kis autó láttam egy párat belőle.
2011. dec. 30. 11:07
 8/32 anonim válasza:

Nos, itthon azért, mert magamutogatóak az emberek. A hazai lakosság igen magas hányadának nem olyan autója van, amit a leetőségeihez mérten megengedhetne magának.


Külföldön meg nem csak ilyen autókat akarnak. :) Például a német, ha teheti, akkor nem VW-t vesz. Persze más dolog ugyan, de így is a népautó konszern zsebébe pakol. :P

2011. dec. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Subaru SUV belülről:

[link]


BMW SUV belülről:

[link]


Egy subaruban egyetlen egy jó dolog van: Az erős motor.


Egy SEAT-ot vagy egy Mitsut nem is értem hogy hozol fel, az Audi / BMW kombó általában egy luxus utazóautó kategória mind árban mind minőségben. A SEAT me egy olcsó családi autó. Nem is szabad összehasonlíthatónak lenniük, lévén tök más a funkció és az árfekvés.

2011. dec. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Igen van a subaruba erő is, de nem a magyar átlagembernek van építva. Meg persze az új BMW/Audi-k se. Én itt most a régebbi típusokról beszélek. Egy jó kis Audi 80 1.6 td ne mond, hogy olyan rossz kocsi... Nem mai gyerek, de a méretéhez képest 5,5 litert eszik 100-on.
2011. dec. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!