Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet olyan, hogy egyszerűen...

Lehet olyan, hogy egyszerűen nem tudok vezetni?

Figyelt kérdés
Már volt 4 forgalom órám , de egyszerűen nem megy. Rengeteget segít az oktató . Mindennel gondom van : kanyarodás, tolatás, fordulás , megállás az elsőbbségadás táblánál. Ez később fog változni? Vagy lehet , hogy soha sem fogom tudni letenni a jogsit?
2011. dec. 30. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj ,majd belejössz te is,mindenki így kezdte
2011. dec. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
akkor hogy jutottál el a forgalomba ha megállni nem tudsz meg kanyarodni??nem értem.
2011. dec. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
A rutinvizsgán hogy sikerült átmenned?
2011. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
62%
Szerintem szopott érte..
2011. dec. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj látom itt mindenki nagyon ügyes és okos kezdő volt, vagy csak elfelejtették már milyen volt... Nekem is ezek voltak a gondjaim forgalomban, nem éreztem az autót, nem sikerült végrehajtanom semmit amit tanultam. Nem tudtam egyszerre odafigyelni mindenre, melléváltottam, lefulladtam, túl gyorsan, vagy túl lassan mentem, szörnyű volt. A rutin azért sokkal egyszerűbb, ott a pályán hamar begyakorlod azt a néhány dolgot amit tudni kell de a forgalom ezerszer nehezebb. Ez még csak a 4. órád, hidd el tényleg csak csinálni kell és belejössz. Menj minél többször hogy rögzüljenek a mozdulatok, ha lehet akkor minden nap. Bár én sem gondoltam volna de mindenből először átmentem még forgalomból is (lefizetés nélkül).
2011. dec. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy még nem értél meg rá. hány éves vagy?
2011. dec. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Le fogod tudni tenni ne aggódj.Mindenképpen vegyél még plusz órákat , addig kell gyakorolni amíg nem megy.Nagyon fontos hogy ne legyél ideges , feszült és nagyon figyelj magára a vezetésre , csak arra koncentrálj.
2011. dec. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valakinek több gyakorlás kell. Főleg ha nincs a családban autó és 4-5 évesen anyuci-apuci nem rakott az ölébe és nem "tanított vezetni" (közben még bepisil az ágyba) Én mikor először voltam gyakorlaton azt sem tudtam hol az ablaktörlő kapcsolója. Aztán sok gyakorlás után már olyan volt az egész, mintha sétálnék az utcán. Hidd el bele fogsz jönni. Sok sikert!
2011. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy ne lehetne?! Itthon az utakon közlekedők 80%-a nem tud vezetni, csak azt hiszi, hogy igen.
2011. dec. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!