Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót szeretnék behozni...

Autót szeretnék behozni külföldről. Mi a menete a dolognak? Elejétől a végéig.

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ehhez még hülye vagy
2012. jan. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget....
2012. jan. 2. 09:20
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Kimész, behozod.
2012. jan. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az értelmes válaszok sűrűjében igyekszek segíteni. Január 1. óta lecsökkent a regadó (kb a felére), így mindenképp érdemes inkább a külföldi kínálatból szemezgetni... (ár, állapot, szervizeltség stb). /A www.mobile.de oldalon érdemes nézelődni/ Érdemes egy erre szakosodott itthoni céget felkeresni aki végigcsinálja az egészet. Kiküldik a reservierungot és kimennek érte. Ha mégis magadnak szeretnéd behozni akkor a megvásárlást követően a kinti okmányirodában kiállítanak neked egy ideiglenes rendszámot amivel hazahozhatod és a papírozásig járhatsz vele ( ez, 1 hétre vagy 1 hónapra szól). Itthon el kell vinned műszaki vizsgára + eredet vizsgára. Ezekkel az okmányokkal+ a regadó befizetését igazoló csekkel igényelheted meg az új rendszámot az okmányirodában.

Nekem ők hozták be a verdát: www.moto-market.hu

2012. jan. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2012. jan. 2. 12:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Ehhez kell kis üzleti érzék is. Megvan az autó? Magadnak lesz az autó? Egy darab? Az is fontos, hogy honnan? És mennyiért...

Válaszolj amire tudsz, és megírom a teendőket, mert országonként más, nem mindegy melyik határon jössz át vele.

ÜDV

2012. jan. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Írtam neked privátba
2012. jan. 4. 17:40
 8/8 anonim ***** válasza:

#4/7 -nek ment a zöld kéz kösz a sok hasznos infót. :-)

A mobile .de-t ismerem tényleg az a legjobb gyüjtőoldal

bár én figyelem a külföldi apro oldalakat is olx.pl, olx.ua, auto.bazos.cz.leboncoin.fr sprzedajemy.pl,otomoto.pl

Engem egy 45éves mercedes busz érdekelne lengyelországból úgy magánuton egyedül hátizsákos turistként szeretnék kimenni érte mivel nincs autóm legalábbis ez volna a terv mondjuk azt nem tudom hogy működik-e, meg abban sem vagyok biztos hogy az adás-vételhez elegendő e az angol nyelv tudásom mivel lengyelül nem beszélek meg az hogy egyáltalán hogyan tudok az önkormányzatnál vagy az okmányirodában ideiglenes rendszámot intézni hogy egyáltalán beengedjenek a határon a járgánnyal magyarországra.

Szóval van itt egy pár kérdőjel.

2016. márc. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!