Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » AMERIGO BOLIVAR 50 4T robogó?...

AMERIGO BOLIVAR 50 4T robogó? Vélemények? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy 50 es ből csak 2 üteműt szabad venni.
2012. jan. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és miért ? az a helyzet , hogy nyáron letenném a kocsit és robogóval járkálnék csak én nem értek hozzá azért kérdezősködöm és a keeway robogók ? azok tartósak ? mennyire szerviz igényes ?
2012. jan. 2. 17:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi az az "AMERIGO BOLIVAR"? Valami új betegség? Van már ellenszer? komolyra fordítva a szót, csak márkásat vegyél! Yamaha, Aprilia, Malagutti. Amit írsz, az egy noname márkátlan szar.
2012. jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2T gyorsabb, erősebb, nagyobb fogyasztás.

4T lassabb, gyengébb, kisebb fogyasztás.


Ha nem száguldozni kell bőven elég a 4T is. Persze nem ebből a márkából! (Második voltam.)

2012. jan. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És a keeway Focus ? és a nagyobb fogyasztás hány L-t jelent ? 3-4?
2012. jan. 2. 20:06
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne vegyél Bolivart mert egy putri és megbánod....Cak japánt vagy esetleg olaszt illetve kymcot szabad venni.A többi szemetet felejts el... :)
2012. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
csak hogy tudd, olyan márka, hogy Amerigo, olyan nincs.ezek valami kamu gyárban készült szarok.de van is róluk valami cikk totalbikeon vagy sportmotoron.Ha mindenképp 4t kell akk Honda Today, Motowellek, bár szinte az összes 50es 4t nek kínai blokkja van
2012. jan. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nekem nem kell 4t csak valami olcsó és megbízható 50 es robogó ami elvisz A-B be
2012. jan. 7. 23:47
 9/11 A kérdező kommentje:
ez az AMERIGO BOLIVAR 50 4T ez onnan jött , hogy nézelődtem és olcsó volt 50e ft de jöhet más típus is
2012. jan. 7. 23:50
 10/11 turtamas válasza:
Nekem van egy ilyen motorom nagyon elterjedt.. nagyon megbízható erős gyors nekem semmi bajom vele a nagyszájúak meg csak azért nagyszájúak mert azt sem tudják mi az és csak gyorsan ki google-zták és azt hiszik ismerik!!!
2013. dec. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!