Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » EGY Vízhőfok jeladó meghibásod...

EGY Vízhőfok jeladó meghibásodása okozhat e olyat karburátoros autónál?

Figyelt kérdés
hogy hideg indításnál nagyon nagy az alapjárat az automata szívató tovább van rajta de melegedés után semmi gondja jó az alapjárata nem rángat(persze minél hidegebb van annál rosszabb többet is fogyaszt ez által) elvileg valami mágnesszelep van a karbiban de pontosan nem tudom van e köze a jeladóhoz egy Daewoo ticoról lenne szó

2012. jan. 3. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, az én autómon hőérzékelő membránt cseréltek ilyen tüneteknél.
2012. jan. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

pontosan az micsoda? hol találom és mennyibe került?

neked is ticod van?

2012. jan. 3. 11:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, Mitsubishim volt, évekkel ezelőtt, úgyhogy nem emlékszem az árra, de nem volt nagy összeg.
2012. jan. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
külön van semmi köze hozzá külön érzékelője van de nézesd meg az alapjárati/gyorsító fúvókát :) és mivel éjszaka van igy kérek 1 zöld kezet :)
2012. jan. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tankoltál vele véletlenül Mol kúton mostanában? Komolyan kérdezem.
2012. jan. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
csak mol kúton tankolok de nem az van vele amióta megvettem azóta ilyen én a termosztátban levő jeladóra gondoltam ami a karbiban levő mágnesszelepet irányítja amúgy már három szerelő nézte nem tudtak vele mit kezdeni az utolsó azt mondta komplett karbi csere ami 20-25 körül van + szervízdij
2012. jan. 4. 17:25
 7/8 A kérdező kommentje:
ezért lenne jo ha tudna valaki valami okosat
2012. jan. 4. 17:27
 8/8 anonim ***** válasza:
A mol-t felejtsd el... Shell vagy Omv!
2012. jan. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!