Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a jó a robogó tuningolásában?

Mi a jó a robogó tuningolásában?

Figyelt kérdés
Mert ügyebár a megengedett legnagyobb sebesség 40 Km/ó. Nos, mi a jó ebben, hogy azzal a kis szarral ott hangoskodik az ember???
2009. máj. 22. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Semmi, csak a kisfiúk körében ettől menő az ember...
2009. máj. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Mi a jó abban ha valaki az 1.0-ás suzukijával áll a pirosnál és járatja a motort?

KB ugyanennyi.


Egyébként meg az enyém is 'tuningolva ' van , de nem azért mert hogy én vagyok a helyi kemény csávó hanem csak mert a 40 az lófasz és letolnak az útról.Plusz gyorsulni sem gyorsul, így most már hogy megy kb 90-et,legalább nem tolnak le a városban,plusz a szomszéd faluba se valami élvezetes 40-el áttotyogni.

2009. máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

minek 3-4 litere 200-300 lóerős motor a kocsikba, ha egy 1.4es opel astra egyszeméllyel jóálapotban megy 200zal (magyarországon csak zárt pályán mehetsz ennyivel) és egy trabant is megy 90nel, vagy akár 130cal is :)

Minek 250es végsebesség? minek?


kb mint a robogónál

-nemtartják be a sebességkorlátot

-jobb a gyorsulás


( ui.: énsem tartombe :D )

2009. máj. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Így van utolsó hozzászóló!

Minek 180LE -s kawasaki motor ami kb 350-et megy miközben csak 130 lehetne a max szinte mindenhol kivéve Németo-ban.

:)Szóval kb ennyi értelme van a tuningolásnak.

2009. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Az igaz h. csak 40km/h a legnagyobb megengedett, de mégis gyárilag Pl.: Yamaha Aerox 90-95 Km/h-val is képes haladni 50ccm-is ként ha nincs leharcolva, a tuningnak viszont lényege ugyan az mint az autóknál, jobb gyorsulás több Le nagyobb végsebesség stb... Persze nem árt ha van egy kis hangja a robogónak, mert én tavaly nyáron épp a gyári Yamaha Aerox csendes kis motorommal elütöttem egy biciklist mivel nem hallotta h. épp kikerülöm ezért ő szépen kifordult elém és bummmmmm....
2009. jún. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én meg szabályosan felakasztanám azt aki a házunk előtt 4x-5x elmegy azzal a kis seggrakétájával olyan frekvencián, hogy az ablakok berezonálnak... Krvára idegesítő tud ám lenni ha egy kis nyugalomra vágysz...
2009. jún. 19. 11:54
 7/8 anonim válasza:
és az nem ha vmelyik barom az utcába huzatja meg a kocsiját?ugyanez...
2009. jún. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
jót derültem a seggrakétás válaszodon;) Továbbra is húzatgatni fogom a robeszemet és közben majd rád gondolok xd
2010. ápr. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!