Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segédmotoros kerékpárnál az...

Segédmotoros kerékpárnál az baj hogyha nem egyezik az alvázszám meg a motorszám?

Figyelt kérdés
Egy Simsonrol van szó, nemrég vettem így , nem is néztem biztosítást kötöttem rá ?
2012. jan. 6. 16:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
Fúú b@zdmeg az lenne a különös, ha egyezne! Ennyi észt! -_-
2012. jan. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
XD te kérdező te bolond vagy:D hogy a pics-ába egyezne?
2012. jan. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Azért nemkéne leordítani egyből :DDD Lehet csak 13-4 éves és még soha nem volt motorja :)


Nem, nembaj. Az mindig különböző.Segédmotor biztosításhoz csak egy vázszám kell.

2012. jan. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
csak azért mert 250 Mz blokk van benne, azt hittem h a nagy motoroknál egyezik.
2012. jan. 6. 17:23
 5/18 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy egy amerikai motor vázába japán blokk kerül. Mégis, hogyan egyezhetne a vázszám és a motorszám? Nem is beszélve arról, hogy a vázszám lehet akár 16, a motorszám meg akár 3 karakter is!
2012. jan. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
OKé azért is kiesztergálom azt mondjuk a blokkbol a számot és beleütöm a váz számát aztán, akkor ki a f@sz@ gyerek. ? :D
2012. jan. 6. 17:51
 7/18 anonim ***** válasza:
De minek? Nem érted, hogy nem kell, hogy egyezzen? Tök fölösleges!
2012. jan. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
De akkor hogyan teszek bele még egy blokkot, úgy kéne, hogy egymás mellett legyen kettő 250 es mz blokk de már egy től is megy mint az állat, igaz az 5 diket annyira nem szereti nem gyorsul annyira de hogyan kéne összerakni a kettőt ?
2012. jan. 6. 19:07
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha ez igaz, és tényleg 250-es MZ blokk van a Simson vázban (ami eleve fura dolog, mert szerintem elég kevés ott a hely, bár sok gányolással biztos megoldható), akkor eleve illegális közlekedni vele!

Azért a rendőrök se teljesen hülyék, ha megfognak egy ilyen géppel, akkor nem nagyon fogja őket érdekelni a biztosítás!

2012. jan. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A váz kicsit át lett alakítva, több hely van a blokknak, amúgy le van oldalt borítás tudjátok mint a sportmotorokon, így nem is látszik nagyon hogy az egy mz blokk, amugy a rendőrök nem is értenek hozzá azt mondták, jah meg azt is hogy ha nem megyek vele gyorsan akkor nem is érdekli őket, amúgy viszi a 120 at :D
2012. jan. 6. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!