Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2008 Volkswagen Passat CC...

2008 Volkswagen Passat CC dízel, egyéni, vagy általános tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék erről az autóról! Mi a véleményetek róla?
2012. jan. 6. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Műszakilag gondolom kb ugyanaz mint a többi passat :)
2012. jan. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2012. jan. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

az utolsónak köszönöm szépen a linket! elolvastam az egyéni tapasztalatokat és azt szűrtem le, hogy egy nagyon jó autó, meg vannak vele elégedve, jó a fogyasztás/LE arány, szóval határozottan jónak tűnik! :) Illetve azért kérdezem, mert pár éven (2-3) belül szeretnék venni egyet! :)


De ettől függetlenül várom a további tapasztalatokat, véleményeket, hogy más hogy értékeli az autót! :)

2012. jan. 6. 22:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép motorikusan is jó csak nemértem hogy egy ilyen autóban miért csak 140 lovas dízel van.Én min.a touareg v6 tdi-jét beleraknám de még a W12 phathon motort is elképzelném benne.
2012. jan. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
dízelben van 170 LE-s modell is! :)
2012. jan. 6. 22:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó az lehet de gondolj bele az audi s5-ben 354 le van és kb egy kategória méretre és kinézetre:)
2012. jan. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jó hát persze... kicsit van különbség! :D
2012. jan. 8. 10:06
 8/8 anonim ***** válasza:

hát igen egy Toureg dieselt rakhatnának bele,demég a sima passatba is hisz Bmw 3ban is van 3ezres,vagy a4ben.

A 170 lovas változat meg ugyan az a motor,csak fölvan huzva számitogépen

2012. szept. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!