Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Trabant 601s indítási problémá...

Zsolti1992 kérdése:

Trabant 601s indítási problémák. Amikor indítanám el az autót ráadom a gyújtást és amikor ráindítóznék a motortérből csak 1 kattanást hallok de a kocsi nem indul el mi miatt lehet ez?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
szar az akksi
2012. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Próbáld ki ugyanezt felkapcsolt fényszórókkal! Ha a kattanással egyidőben elalszanak, akkor fel kell tölteni az akkut, mert kicsit elhagyta magát.

Bár más hibajelenség hirtelenjében nem jut eszembe, ami ilyet okozna (a halott behúzótekercs nem is kattan, az elromlott bendix zúg vagy kerreg).

2012. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Amikor felkapcsolt fényszóróknál ráindítóztam nem aludtak el.Az jelent valami,hogy amikor kapcsolok egy helyzetjelzőt akkor csak a bal oldali fényszórók égnek..kapcsolok egy sima fényszórót akkor meg világít minden fényszóró de a jobb hátsó és a jobb első fényszórók csak halványan?
2012. jan. 8. 19:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Most egy másik kisérlet (némi érzék, és bátorság kell hozzá): fogj egy nagy csavarhúzót, és az önindító behúzótekercsén levő két M8-as anyánál zárd rövidre. Ha ekkor forgat az önindító, akkor a behúzó tekercs végén lévő érintkező égett be. Ha ilyenkor se forgat, akkor az önindító adta meg magát.
2012. jan. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2012. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akku vagy önindító.
2013. dec. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az akkusarukat ellenőrizd, csiszold meg, ott ahol a kábelek, vezetékek csatlakoznak rá. Én rengeteget szívtam ezzel úgy hogy az önindító, minden más jó volt, mire egyszer azt vettem észre hogy borzasztó forrók a saruk. Én végül új sarukat, kábeleket tettem fel azóta nincs hiba.
2015. nov. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!