Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Mégane 1.6 16V 2003...

Renault Mégane 1.6 16V 2003 kocsirol vélemény?

Figyelt kérdés

[link]

Erről a kocsirol lenne szó.


2012. jan. 9. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Borzalmasan ronda.
2012. jan. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A fenekére célzol ? :D

Nekem pont az tetszett meg benne, de aggaszt az a sok kilométer, de amugy a motorral meg lennék elégedve.

2012. jan. 9. 16:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


Ismerősömnek ilyen van, csak kombiban. Elég jól suhan, bár 6 sebességes váltó lenne hozzá az idális. Nagyon pörög 5ösben is. Nem vlszes, csak tartsd észben, hogy francia.

2012. jan. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A miénk egy 2001-es Renault megane classic , 4 ajtós.Semmilyen eget rengető nagy gond nem volt még vele ,kb 200.000 km lehet benne.Ebben 1.4 motor van ami szerintem gyenge hozzá , de egyébként kényelmes , tágas autó, családosoknak is ideális.Nem minden francia autó rossz.A Thaliák rendkívül rossz minőségűek , és gyengék.A Mégane eleve más helyen készül mint a Thalia,minőségben is felette áll.
2012. jan. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja ja tudom vannak hibás szériák, mint pl az Alfa Róeoknal is. Igazábol 19 éves srác vagyok, szal családom még nincs. Ez lenne az első kocsim, mert ami van a családnak azt ki kell kérnem a szüleimtől, nem1x volt már hogy nekik is kelett volna az auto amikor én elvittem udvarolni stb. A kocsi amink van az Seat Cordoba 1.4 2003 ban vettuk ujonnan, nincs vele mindmáig semmi gond, csak én kicsit keveselem az 1.4es motort mert ha már 4 ember ül benne kicsit nehézkes az előzés, és mégiscsak a saját kocsi nagyob kincs :)
2012. jan. 9. 17:01
 6/7 Problem? válasza:
Szerintem a sok kilométer miatt ne aggódj optimális, azért egy 8éves kocsiba nehogy elhidd már hogy 90ezer kilométer van ami napi használatban van.Amúgy szerintem korrekt az ár érték arány.
2012. jan. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az ár nekem is tetszik, nézegettem olcsobbat igaz volt őregebb is, több kilométerrel, 1.4-es motorral kevesebb felszereltséggel stb de dízelt nem vennék.
2012. jan. 9. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!