Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » USA-ból mennyibe kerül egy...

USA-ból mennyibe kerül egy autó MO-ra szállítása? Utána a forgalomba helyezés milyen költségeket foglal magába? Reg. Adó, stb. Pl egy USDM 5-6gen Civic coupe

Figyelt kérdés
Hogyan szokták ezt kivitelezni, lebeszélni? Hajón, repülőn, konténerben hozzák, esetleg egyszerűbb a kontinensen belül elmenni érte? A forgalomba helyezés meg papírozás gondolom többe kerül mint az autó mondjuk. :( Függ-e a többi költség az autó árától?
2012. jan. 13. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Hajón konténerben kb. 1000$ Rotterdamig.
2012. jan. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy van, fenti szerintem a minimum!
2012. jan. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem éri meg főleg 1 civic. Németben is vannak usa modellek és nincs rá vám meg a többi szarság.
2012. jan. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem eri meg, foleg olyan autot, amit Euban is kapsz. Egy regi classzic amerikai vasat esetleg, de csak ha veteran.

Amugy az ezer dolcsi esetleg NYbol, mert LAbol en mar kaptam arajanlatot: 2500 csak ma csak nekem, mert ismerem a tulajt, de masnak 3-3200 kontenerrel LAbol Mo-ig.

A regadora sajnos a gatyad ramegy!

2012. jan. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor a szállítás még nem is lenne olyan vészes, ha csak ennyit kéne érte fizetni :D félmillánál többet nem ér pluszba egy "olcsóbb" civic importálása forgalombahelyezéssel:S Még ha jó áron is találok, a többi költség drágább mint maga a kocsi. :(

Köszi mindenkinek :D

2012. jan. 14. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!