Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson schwalbe blokkba lehet...

Simson schwalbe blokkba lehet 4. ik sebességet tenni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:

A hagyományos eljárással (4. fogaskerékpár az S51-ből váltótengellyel együtt) nem lehet. Ha van kedved kikísérletezni, biztosan megoldható, de sok időbe és pénzbe fog kerülni.

(persze ha /2-es, S51-blokkos Schwalbe az alany, akkor nincs probléma ilyenekkel)

2012. jan. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha S51-es blokk van benne, akkor lehet, de fölösleges, mert nem lesz gyorsabb vele.
2012. jan. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

terepfelezővel 6ot is :D

De semmi értelme a sok sebességnek amúgy. :D Nem jobb semmivel 4 sebességesen se. a lánckerekekkel egyszerűbb variálni.

2012. jan. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
NEM ÉRDEMES! nem lesz jobb attól, és is raktam anno az 51-s simsonomba 4. sebességet de nem változott sőt még amikor nem volt benne a 4. sebesség talán jobban is ment, úgyhogy szerintem nem érdemes 4. sebességet bele rakni.
2012. jan. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán azért nem lett tőle jobb az S51, mert a gyári 3. sebesség pontosan olyan hosszú, mint amivel elbír az a vészesen erős motor. Annál hosszabbat hiába építesz bele, nem fogja leforogni. A gyári négysebességes váltóknál éppen ezért a 4. fokozat megegyezett a háromsebességesek 3. fokozatával, illetve a két első fokozat is egyforma volt, csak közte nem egy, hanem két fokozatlépcső volt.
2012. jan. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem. kössz az infót :D
2012. jan. 16. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!