Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik típust érdemes megvenni...

Melyik típust érdemes megvenni simsonból? én s51b-t néztem ami tetszik. Másik: opel astra f-hez milyen tunningot tudok csinálni vagy hol tudok nézni neten? (ferdehátú)

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:

az s51b jó választás,de jól nézd meg hogy mit veszel mert ezeknek a simsonoknak több tulajdonosuk volt már mint ahány évesek, na jó azért nem :)

találd meg a hibát, az mindig van és alkudj:D

2009. máj. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
S51B jó gép :) itt az enyém: http://www.youtube.com/watch?v=aKUzPosEfec Turbóhűtéses Star vagy Schwalbe is tetszik nekem, mert hihetetlen jó a hűtésük! :)
2009. jún. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen,megnéztem jó gép!!!:) Szerintem az S51b a jó meg talán az e. Láttam is egyet kicsit lestrapált állapotban van de lényeg h váz meg blokk jó legyen szerintem . Nem? Link:

[link]

vagy ez de inkább a sárga ebben több a hiányosság: [link]

És v.melyiket felujitani , és akkor jó gép lesz. Szerintetek melyik jobb? Szerintem a sárgát érdemesebb...Sok mindent újat kell venni bele ár elfogadható, évjárat simsonnál nem nagyon számít?

2009. jún. 24. 09:12
 4/5 anonim válasza:

Legjobb az s51 Comfort de ritka mint a fehérholló


ajánlom figyelmedbe az s51 Endurot.

erősített váz, emelt kipu, 4 sebesség, tirisztoros gyújtás. kell ennél jobb?

A B vel annyi a bajom, hogy megvan majdnem az összesnek hajolva vmennyire a váza...

2010. júl. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem most van egy s51b ( 3 sebességes ) meg van egy endurom. Mind a kettő jól megy, bár az endurot valahogy jobban szeretem vezetni. Ne feledd, hogy a simsonok nem versenyzésre vannak!
2011. jún. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!