Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes venni egy Volkswagen...

Érdemes venni egy Volkswagen Kaefer 1300s-t első autónak?

Figyelt kérdés

1195 ccm

34 LE

Enyhén korrodált, jól indul, keveset eszik.

80'000 Ft


2012. jan. 22. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha értesz hozzá és rajongasz a típusért, akkor igen. Ha viszont csak egy egyszerű, szaladgálós autó kellene, akkor jobban jársz valami '90-es, 2000-es évekből származó kisautóval.
2012. jan. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű autó, de inkább valami nagy rajongóak lenne érdemes megvenni. Szerintem válassz egy 1-es golfot, benzinesbe, de dízelesbe is nagyon jó. Vagy 1.3as dízeles póló, kb 3 literből eljár. (ez tapasztalat)
2012. jan. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bogár az kultuszautó. Ár-érték aránya nagyon szar, és sok a baj vele.
2012. jan. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Megéri, ha ért hozzá az ember, esetleg tud rá kevés pénzt fordítani, ha baja van, és persze ha nem akar száguldozni. Kedves kisautó.
2012. márc. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor már inkább egy Lada! Ugyan ekkora motor van benne de majdnem kétszer ekkora teljesítményű. Alkatrész is talán több van hozzá.
2013. márc. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Jó autó a bogár, de tényleg gyenge bár első autóba nem kell 200 LE , amúgy meg rengeteg alkatrészvan hozzá a neten több mint 23milió darabot gyártottak. Minden roncstelepen lehet hozzá találni valamit egy komplett motort megkapsz 60e ért felújítva.
2013. márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bogarasember válasza:
Én gyerekkoromban is rajongtam érte ezért 11 évesen elkezdtem gyűjteni rá első autónak, 18 éves koromig egy fillért sem költöttem belőle és addigra összegyűlt 920.000Ft-om ,ebből vettem egy gyönyörű állapotban lévő 1963-ast. Engem nem zavar a fogyasztás vagy az ár-érték arány...
2013. aug. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!