Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy busz/teherautó/kamion...

Egy busz/teherautó/kamion alvázára épített egyedi autót is (majdnem) lehetetlen Magyarföldön levizsgáztatni?

Figyelt kérdés
Vagy az kevésbé problematikus, mint a teljesen egyedi?
2012. jan. 23. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért éppen Magyarföldön akarnád vizsgáztatni, mert az egész picike falu.


De ettöl függetlenül nem valószinü, hogy sikerülne levizsgáztatni, mert nem véletlen, hogy egy (szériában készült) autót is évekig terveznek szakemberek. A házilag barkácsolt "autófélék" vezsélyt jelentenek nemcsak a vezetöjére, hanem mindenkire, aki a közelben közlekedik. Normális autót házilag nem lehet épiteni, függetlenül attól, hogy az alváza esetleg meglévö autóból lett kiszerelve.

2012. jan. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jah, 10 millió lakossal. (Tudom, tudom, Zala-megye).


Dehogynem lehet! Nézd csak meg az amerikai hot-rodokat. Van köztük jó pár street-legal is, sőt, a rodoktól függetlenül is építenek, ráadásul ott vannak pl. a brit kit-carok is. Nekünk meg itt van Majosháza! :)


Nem hiszem, hogy ha ezek mind az utcán futnak, akkor ne lehetne (ezek mellé még egy plusz) jó (biztonságos) autót készíteni...

2012. jan. 23. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!