Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi időbe telik egy gépjárm...

Mennyi időbe telik egy gépjármű eredetiségvizsgálata?

Figyelt kérdés

Időtartamra értem!

Szerdára kaptam csak szabad napot a munka helyemen, reggel fél 8-ra viszem az autót eredetvizsgálatra.

Most hívtam az okmány irodát ahol azt mondták legkorábbi időpont február 6. vagy reggeli sorszám.

Nekem minden féle kép el kéne intéznem aznap mindent, mert nem kapok több kimenőt a munka helyemen.

Ezért kérdezem van e rá sanszom h mondjuk fél óra alatt meg van és utána átrohanok az okmányirodához és még kapok időpontot aznapra.

Tapasztalatok???


2012. jan. 23. 13:12
 1/5 Antimod ***** válasza:
Nekem kb. 1 óráig tartott.
2012. jan. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. jan. 23. 13:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem sok idő 1 óra alatt megvan.
2012. jan. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs előtted senki, és a vizsgáló emberke nem kávézással indítja a napot, hanem egyből nekiesik, simán megvan fél óra alatt is. Lényegében a papírokat nézi össze a gépben levő adatokkal, bemászik az aknába, ellenőrzi a motorszámot, alvázszámot, esetleg még kicsit körüljárja az autót látszólag minden ok-e, berögzíti a gépbe, beküldi központba hogy volt, amikor megjön a befogadási igazolás (pár perc), nyomtatás és már kész is van...
2012. jan. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. jan. 24. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!