Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson star blokkos minirigán...

Simson star blokkos minirigán kapcsolóra szeretném kötni a gyujtást, mire kell kötni a kapcsolót?

Figyelt kérdés
Nem egy gyári simson star gyujtáskapcsolóra akarom rákötni hanem egy egyszerű kapcsolóra
2012. jan. 25. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:

több variáció van...pl.az egyszerű testelés.... tehát, ha indulnál, a kapcsolót megszakít állásba kapcsolod, a gyújtás testelése megszakad, és így berúgható..


ugyanez leálláskor...a kapcsolót egyszerűen átkapcsolod, ekkor zár, és a gyújtás primér jelét(ami a kalapácsra, vagy a trafóra megy)egyszerűen testeli...ekkor a motor lehörög...ha így hagyod, akkor nem tudja más berúgni, hacsak nem látja a kapcsolót..ügyes, egyszerű megoldás...


Neked volt asszem más problémád is...az megoldódott?

2012. jan. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oké kösz az infót. ha a szimeringes dologra gondolsz akkor az is én voltam :D És akkor vezessek egy testet a megszakítóra? mert nekem arra megy a gyujtó tekercs
2012. jan. 25. 18:25
 3/8 anonim ***** válasza:
A megszakítóról a gyújtó trafóra megy a vezeték. Ott egyszerűbb rákötni a kapcsolót!
2012. jan. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jaj ezt elfelejtettem mondani hogy a star motoroknak nincs gyujtó trafója. mert ezek olyanok hogy a gyujtótekercsből jön ki a pipa amit a gyertyára teszel rá. de akkor az ugy jó lesz a letestelem a megszakítót ? mert arra megy rá a gyújtótekercsről az egyik vezeték.
2012. jan. 25. 18:48
 5/8 anonim ***** válasza:

na, vágod...csak ügyesen, mert megsérül a szigetelés, aztán akadozik, vagy nem indul...de jó az ötlet..


má nem emléxem, régen volt...star is, schwalbe is...marhajó gépek...

2012. jan. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kösd be a motorblokkban a szigetelt madzagot, kint elvezeted ahová akarod, majd beindítod...aztán letesteled a vezetéket...le kell, hogy hörögjön...na akkor megoldottad...kapcsoló beköt, örül...
2012. jan. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
okés kösz a segitséget :D
2012. jan. 25. 19:18
 8/8 anonim ***** válasza:

szívesen!


ne felejtsd: fűtött környezet, irányított erős fény...csak így lehet jó munkát végezni...

2012. jan. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!