Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtok olyan honlapot ahol...

Msebi06 kérdése:

Tudtok olyan honlapot ahol belehetett írni kocsi típusát, színt választani, és hozzá felniket, hogy hogy állna neki?

Figyelt kérdés
Ha valaki ismer ilyen honlapot írja be pls, kössz! Peugeot 406hoz lesz, ti amúgy milyet ajánlotok? Ha lehet vmi elviselhető árút. Pár éve én találtam ilyet, onnan tudom hogy van, de most sehogy se találom.

2012. jan. 28. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Peugeot 406? De hisz ott vannak a Taxi filmek. Biztos, hogy olyan felnit raknék rá. Plusz az egész autót átépíthetnéd olyanra. :) Egyszer láttam egy ilyen kocsit, egy csávó megcsinálta, iszonyat jól nézett ki.
2012. jan. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha adsz rá pénzt átépítem szívesen :D Szép az a felni, csak gondolom az is iszonyat drága. Én is láttam olyan kocsit Pesten, nem is egyszer, gyönyörű szép volt.
2012. jan. 29. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!