Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a baj a Renault gépkocsimmal?

Mi a baj a Renault gépkocsimmal?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy Renault Clio I, 1.2 benzines autót. Minden jól szuperál rajta, de a fűtése nagyon gyatra, a csövek melegek, de a kocsi mégis csak hideg levegőt fúj. A kérdésem az lenne, hogy tud-e ennél többet, vagy ez normális, és ha nem mi lehet az oka?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. jan. 29. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
a radiátor meleg?
2012. jan. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a motortéri meleg, a másikat nem tudjuk hol van.
2012. jan. 29. 14:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ismerős a probléma én is jártam így annak idején. A radiátor a műszerfal alatt található középen a motortérből két cső megy egy oda egy vissza a motorra. Nálam az volt a hiba, hogy eliszaposodott a radiátor, ritkán (vagy sosem) volt cserélve,így vettem. Mi sem tudtuk mi a gond ezért totál kiszereltük a radiátort és csapvízzel megnyomattuk, kimosattuk. Utána jó volt. Tudom nem egyszerű de lehet megoldható a motortérből rákötni az egyik tömlőre a másikat szabadon hagyni.
2012. jan. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mármint a fagyáló nem volt cserélve.
2012. jan. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot ha kicsit jobb idő lesz meg is csinálom.

A kiszereléshez meg kell bontani a műszerfalat vagy a pedálok felől meg tudom tenni?

2012. jan. 29. 14:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajna le kellet venni az egészet, szerencsére autószerelő segítségem volt. A másik lehetőségre gyanakodtunk, hogy a külső levegő nem megy rá a radiátorra, hanem direktbe jön be.
2012. jan. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2012. jan. 29. 20:07
 8/8 anonim ***** válasza:
termosztát csere!
2012. jan. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!