Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen gyertyát ajánlottok...

Milyen gyertyát ajánlottok kétütemű 50köbös derbibe hosszabb utazásokra?

Figyelt kérdés
arra célzok hogy 50-60km-t egyhuzamban kibírjon károsodás nélkül, többször egy nap. egyéb tanácsok hosszabb túrára?
2012. jan. 30. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:

BOSCH márkát,és abból is a legdrágábbat érdemes. Lehet hogy egy gyertya 3-4 ezer,de hidd el kitesz kettőt. Mivel csak egy kell bele megérdemli az a motor :)

Sok sikert!

2012. jan. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pukler Martin válasza:

Bosch-t én is ajnálom!

Nekem 50 es Generic endurom van.. mindenki mondta h NGK-NGK legjobb, 2-t vettem mind 2 kb 50km-t bírt!

Apu ladájábol maradt 1 garnitura Bosch gond nélkül bírják!

2012. jan. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi pénzért nem utaznék 60 km-t egy 50 ccm-es kismotorral egyhuzamba. Egyrészt mert marha kényelmetlen, másrészt mert nem erre találták ki őket.
2012. jan. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem kényelmetlen. ezekszerint te nem ültél még segédmotoron vagy csak túl nagy a hátsód. (bocsi, de ez ígyvan) nekem ngk b10egv-t ajánlgatnak erről mi a véleményetek?
2012. jan. 31. 14:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Van robogóm, van 50 ccm-es sport motorom és van nagymotorom is.


Túl pici az 50-es és életveszélyes, mert ledózerolnak a paraszt autósok az útról.

2012. jan. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én nagyon hozzá vagyok szokva minden nap (+5 fok felett:) a négyesen járok debrecenből pallagra suliba az 9km egyhuzamban laza 80-as utazósebességet tartom vele nekem kényelmes szerintem biztonságos:)
2012. febr. 1. 16:12
 7/7 A kérdező kommentje:
ja, meg nekem csak az 50-essel van lehetőségem közlekedni:)
2012. febr. 1. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!