Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1 évet állt 1:40-re bekevert...

1 évet állt 1:40-re bekevert benzin megtud romlani? HELP

Figyelt kérdés
Van kb 2 liter bekevert benzinem. Mivel felmentek a benzin árak szeretném elhasználni a láncfűrészembe, van valami tanács , tegyem ne tegyem.. szűrjem, vagy stb? Egyáltalán lehet valami baja ennyi idő alatt?
2012. jan. 30. 18:49
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Egyébként komolyan lehet a benzinbe hígítót tenni? Az miért jó? Mire jó stb... valami teljesítmény növekedést okoz a gépnek?
2012. jan. 30. 21:23
 12/20 waland ***** válasza:
Ha engem kérdeznél, én inkább lebeszélnélek róla, hogy mindenféle nem bele tervezett vegyi dolgokat kevergessek bele, Többek között a tömítések, szimeringek sem igazán szeretik az alternatív üzemanyag-keverékeket.
2012. jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
a nitro higito adott esetben megfelelö arányban keverve kitakaritja az üzemanyagrendszert/karburátort,fuvokákstb/ egyébként autoba is ajánlatos idönként/pl. szüröcsere elött/ és a nyákos benzint megfelelöen felhigitja igy elkerülöd az esetleges karbidugulást
2012. jan. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Hm, nem rossz, a bioetanol is hasonló tudással rendelkezik. És mi a keverési arány a higitó és benzin témával kapcsolatban?
2012. jan. 31. 13:42
 15/20 anonim ***** válasza:
ha autora vonatkozik a kérdésed ált. 1 tank benzinbe 1l nitrohigito
2012. jan. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Szia, arányra gondoltam, láncfűrészhez
2012. jan. 31. 15:37
 17/20 anonim ***** válasza:
láncfürészhez egy tankba 1egy stampedlit/3 cent/ én is használtam már ilyen arányba azért merem neked ajánlani
2012. jan. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen segítséged.
2012. febr. 1. 19:27
 19/20 anonim válasza:
és mekkora a tank nekem volt 9 decis meg 4 decis tankom inkább ugy irja le aki ilyet használt már 50 l hez 1 liter akkor onan már tudcc viszonyitani én sem hallotam még higitorol én nem raknék bele az biztos egybként az szokott lenni hogyha a keverékolaj ha gagyi leül az aljára rázd föl és szürd át egy védömaszkon oszt jo
2012. febr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszi, eszembe nem jutott volna hogy ami leült az aljára a flakonnak az olaj lehet.... Hasznos válasz (Y)
2012. febr. 6. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!