Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak külföldről behozott autóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Autóvásárlás előtt állok , kinéztem már párat neten amit a héten ki is fogok próbálni és át fogok nézni, van köztük 2db amit külföldről hoztak a kereskedésbe (hollandia , olaszország).Árban nem különböznek a hazai autók árától.
2012. jan. 31. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A kinti autók nagyobb eséllyel töröttek, visszatekertek. Jobban oda kell rájuk figyelni.
2012. jan. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Mert itthon nem törnek a kocsik és nem tekerik az órát.. :)
2012. jan. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó két autóm külfödről behozott használt autó volt (Fiat tipo, Renault Laguna) de egyikkel se volt különösebb bajom.
2012. jan. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó előtti! A fiatal autókat külföldön 2 okból adják el olcsón: törött, vagy sok benne a km. Ez a két lehetőség van, nem több.

A fiatal, kis km-es autók a nyugati országokban szinte drágábbak, mint itt! Azokat nem hozzák be.

2012. jan. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Közben voltam megnézni az autókat , az egyik eleje törött volt (kb az egészet cserélték) , a másikban meg irreálisan kevés a km állás ahhoz képest ahogyan kinéz a belseje.
2012. febr. 2. 08:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Na erről beszélek...

Milyen árkategória, milyen fajta autó?

2012. febr. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez egyik VW polo a másik 1 Ford fiesta., és 1.8 millió körüliek.A Fordnak volt törve az egész eleje , szóval gyanús hogy a légzsákok is nyíltak ott.
2012. febr. 2. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!