Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Romet kadet első teleszkópja...

Romet kadet első teleszkópja meg sem mozdul mi lehet vele a baj?

Figyelt kérdés
Nemrégiben került hozzánk a gép, és láss csodát van egy két hibája. Többek közt az első teleszkóp meg sem mozdul. Mi lhete vele a probléma hogyan tudom megjavítani? Sajnos nem nagyon értek hozzá, de ha leírnátok h mit kéne vele csinálnom boiztos meg tudom csinálni.
2012. febr. 1. 01:08
 1/10 anonim ***** válasza:

A Rometben csak műanyag persely van, és az képes megszorulni ha kezd rozsdásodni a telő. Ha fent kicsavarod a csavarokat, akkor lefelé ki lehet ütni az egészet és vékonyan megkenni zsírral.

Lehet, hogy az is segít ha befújod WD40-nel és kitartóan nyomogatod...

2012. febr. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
oké köszi a tippet ma ki is próbálom.
2012. febr. 1. 12:06
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát nem nagyon ment nem tudom hol üssem

[link]

itt van egy kép róla hol kéne ütnöm ?

2012. febr. 1. 14:17
 4/10 anonim ***** válasza:

Bameg! Ne a tetejét üsd, hanem lent a mozgó (krómozott) részt!

Könnyebb dolgod van ha kiveszed a kereket és leveszed a sárvédőt! Úgy akár forgathatod is, miközben húzod lefelé, vagy fakalapáccsal ütögeted ki a helyéről, csak vigyázz, mert a rugó is csak bele van teketve az alsó részbe...

2012. febr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy ilyen [link]

és két ilyen [link]

darabra kell szétesnie (no meg a rugók).

Itt kell noszogatni a fa(gumi)kalapáccsal:

[link]

2012. febr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kösz, fejsze is jó lesz
2012. febr. 1. 16:42
 7/10 A kérdező kommentje:
hiába ütögetem csak addig jön ki amíg az a műanyag ki nem jön ott ahol vége van a váznak, aztán semmi. Mit csinálok rosszul ? Kell még valamire figyelni ?
2012. febr. 1. 17:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Pedig csak a fenti csavar, a rugó és a két műanyag persely tartja a helyén. Ha be van rohadva lehet, hogy kihúzza magával a perselyeket is...
2012. febr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dikakispolszki válasza:
Ki kell szedni a kereket meg le kell szedni a sárvédőt majd a króm villaszárakat normál menet iránnyal ki kell csavarni amíg a rugó el nem engedi aztán ki lehet húzni,am meg azért nem rugózhat mert a rugó el van benne törve az enyémnek is az volt a baja!
2013. febr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
És a törött rugot hogy lehet kiszedni? Mert tegnap sikerül el törnöm a rugot és nemtudom kiszedni a másik felét ami benne maradt.
2015. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!