Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bicikli toló utánfutó szabályo...

Bicikli toló utánfutó szabályos lenne-e?

Figyelt kérdés
Elvileg az nem része a biciklinek, arról meg nemtehetsz, hogy hátulról tolja a bájkot. Tehát Leakasztható motorizált (benzin/gázolaj/elektromos) utánfutó lenne, ami hátulról tolja a biciklit. Tehát a bicikli nem lenne átalakítva semennyire se, csak egy egyszerű vonóhorog rajta (meg egy bovden a gázadáshoz). Így lehetne menni papírok nélkül?
2012. febr. 2. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Segédmotoros kerékpár!!! -lenne így is!!!
2012. febr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha elektromos meghajtasu,akkor oke.
2012. febr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát de megkérdezi a rendőr, te meg lecsatolod: tessék látni, ez csak egy utánfutó, amin búg egy motor :D
2012. febr. 2. 21:28
 4/9 WhiteLabel ***** válasza:
Há öcsém te nagyon pihent vagy:D hajrá:D
2012. febr. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

300W alatt nem kell semmi hozzá.

Ha efölött van, akkor smkp. Ráadásul a rendőr nem hülye, rá fog jönni, ha nem is büntet meg, akkor is csúnyán fog nézni.


Ha már ennyit gondolkodtál rajta, akkor megcsinálhatnád úgy, mintha egy láncfűrész lenne a csomagtartón. Kevésbé komplikált és sokkal hihetőbb. :D

2012. febr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tilos biciklire utánfutót kötni,itt el is bukott az egész.
2012. febr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tilos? De én láttam gyerekhordozót bicajon, sőt egy másik biciklit átalakítva utánfutónak, mintha csuklós tandem lenne :D
2012. febr. 3. 17:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól még tilos. Én láttam kocsikat átmenni piroson. Akkor szabad? naugye
2012. febr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

[link]

akkor ezek itt illegálisak??

2012. febr. 5. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!