Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Citroen C3-ast (2003-2005)...

Citroen C3-ast (2003-2005) szeretnék venni, mik a vélemények?

Figyelt kérdés

26 éves lány vagyok, Budapesten vezetném illetve kb havi egyszer vidékre autópályán. Milyen motort, illetve lóerőt kéne nézzek? Friss jogsis vagyok amúgy.

Köszönöm a válaszokat.


2012. febr. 3. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Ha nem ragaszkodsz a formájához, akkor én ebben az árkategóriában egy 2005 közötti 1.3-as Swiftet vennék. Sokkal-sokkal megbízhatóbb, mint bármelyik kategóriatársa, garantáltan ezzel lenne legkevesebb problémád.
2012. febr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

"mik a vélemények?"


Lehangolóak. :)

(de majd mindjárt jönnek páran, akiknek mindig francia autójuk volt, és meggyőznek, hogy ez az évszázad legjobb választása)

2012. febr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Bár ez abszolút szubjektív vélemények tömkelege alapján készül, de nem zörög a haraszt....:


[link]

(az én véleményem viszont objektív:))

2012. febr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem nyitja meg sajnos a linket :(. ez az én bajom is, h vannak akik istenítik, vannak akik azt mondják, h egy szar. Kinek higgyek ilyenkor???? :(
2012. febr. 3. 19:01
 5/11 anonim ***** válasza:
Pedig jó a link. Dönts belátásod szerint. :))
2012. febr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én Swiftet vennék a helyedben! Ezt mondom úgy, hogy francia autó b.zi vagyok.
2012. febr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

18:32

A totalcart általában csak félig tudom megnézni mert felidegesit bazsó meg a másik f@szfej... állandóan csak a béemvét istenitik meg a német premium márkákat. A suzukit szidják mint az állat, nem mondják ki de inkább gyalog járnak mint, hogy suzukival a franci és olasz autókról ugyan ez a véleményük.. [link]

Bmw: Egy BMW 318d alapáron 8,999 millió forintba kerül, és az egy borzalmasan jó autó. Ennyiért se bőr, se automata, csak egy rakás BMW-embléma és plusz 6 centiméter tengelytáv.... Csak azt tudnám, hogy mitől olyan BooooooORZALMAS.....


Lexus: "Az alap Lexus IS200d Sport fapados változata 9,1 millió forint. Persze, de az IS micsoda egy szűk kis szar, horgadnánk fel, aztán le is horgadunk, ..."


Azért egy nem akármilyen technológiával ellátott lexusról így beszélni... A híres bmw midig is a feltünést keltö kinézetéről volt híres de a megbízhatóságáról sose...



Ezt csak azért írtam, hogy a totalcar vélemény is szubjektív... Nekem semmi bajom sicsn se a német se a francia kocsikkal de a totalcar vélemény sem mérvadó...

2012. febr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A linkelt cikk nem a Totalcar véleménye, hanem 30.000 autósé. Ami természetes egytől-egyig szubjektív (írtam is) de egészében nyújthat némi támpontot. Nem Suzukit hasonlítanak össze BMW-vel, hanem azonos kategóriájú autókat. És amíg az egyik legjobb értékeléssel rendelkező autó egy S-osztályos Mercedes, úgy az egyik legrosszabb is szinén S-Merci. A Swiftek pont egész jól szerepelnek benne.

De mondjuk aki a GYK-n kérdez ilyesmit, az ne is várjon különösebb objektivitást.

2012. febr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van, hogy 30 000 autós véleménye alapján készült a statiszika. Valójában nekem nem is azzal van a problémám hanem a totalcaros szerkeztök hozzállása a különböző márkákhoz azaz nagyon érezhető az elfogultságuk egy-egy márka iránt. Mondjuk olvastam már olyan bmw-s népitéletet ahol az illető felsorolta 10 mondaton keresztül, hogy miket cserélt ki az autóban és ennek ellenére a megbíszhatóságra 9-est adott de láttam ilyet 1e swiftnél is, hogy kényelemre 8as adtak szóval nem lehet általánosítani.
2012. febr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megbízható kicsi kocsi, nekünk immár 9 éve van szolgálatban, semmi baja. Garázsban van (amikor van hely, de általában ott van) A motorjával minden rendben, soha semmi baja nem volt szervízbe is csak kötelezőkör kellett vinni. Olvastam már olyat is, hogy C3 (2003-as) vagy 2003-as Suzuki Swift. És mondták, hogy C3-as mindenképpen szebb, jobb autó, a suzuki meg teljesen fapados. C3-ast. 1x volt egy nagyon nagyon nagyon kicsi probléma amit megoldottunk. Kivillant az Airb-bag lámpa a kijelzőn, de 2x újraindítottuk a motort és kész. Semmi baja nem volt. És most sincs. Bízhatsz benne nyugodtan
2012. júl. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!