Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyiért lehetne hivatalosan...

Mennyiért lehetne hivatalosan motort cserélni?

Figyelt kérdés
Lenne egy Opel astra F, 1.4 (x14nz) motorral. Ezt szeretném kicserélni gsi motorra (c20ne vagy c20xe). Természetesen teljesen hivatalosan.
2012. febr. 3. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
add el s vegyél 1 gsi t ,amugy én s most cserélem de azért mert cserére érett sajna,de én ugyanolyan motort rakok bele hülyeség erösebbet rakni szerintem utána nehéz lesz eladni erre is gondolj,de te dolgod.
2012. febr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
menyiért szereznéd a másik blokot?
2012. febr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából még nincs kiszemelt motor. Csak érdeklődök. GSI t azért nem akarok venni mert már az enyém GSI optikás + aránylag fiatal autóm van. A GSI öregebb lenne sokkal enyémnél.
2012. febr. 3. 21:56
 4/5 WhiteLabel ***** válasza:

kicserélted azt kész, aztán ha nagyon le akarod papíroztatni akkor kell egy kpm vizsga.

Nem tudom mennyivel erősebb a gsi motor vagy épp nem (sose volt opelom) lehet hogy kérik a fékeket cserélni. Bár ha jól tudom egy az egyben ugyan az az autó csak más a motor.

2012. febr. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jaj de egyszerű sz utolsó szerint.
2014. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!