Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek egy Audi...

Mi a véleményetek egy Audi A4-es 1.8 T benzines autóról?

Figyelt kérdés
2007-es 34 ezer km van benne. Mennyire megbízható ez a típus?
2012. febr. 4. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor csak a cimet lattam gondoltam, hogy tudok segiteni, de most, hogy elolvastam az alcimet is mar ketlem, nah.... Nekem volt egy 1,8T A4 esem mondjuk az 95os volt es 4 evig hasznaltam, a motra nagyon jo volt semmi baj nem volt bele semmi abszolut, csak az elsofelfuggesztese kikeszitett mert nallunk eleg rosszak az utak, 8-9 et fogyasztott 150 loeros volt es ment mint a golyo.
2012. febr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

5. éves autóban 34.000 km?!

Kitalálom, 3. autóként használt, nemdohányzó, rendszeresen karbantartott, nyugdíjas orvos nő tulajdonostól...

2012. febr. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kilométer senkit nem érdekel, menj el nézd meg (lehetőleg egy szakértővel) ha jó állapotban van, és NEKED tetszik vedd meg. Nem kilométert, nem márkát nézünk, manapság az összes gyártónál lehetnek hibák, nincs tökéletes autó.


A 34 ezer kilométer reális lehet, a szomszéd hölgy nálunk kb 10 éve nyert valami szerencsejátékon egy autót, a 10 év alatt NÉGY ezer kilométert rakott bele mert nem nagyon szeret vezetni, elhinné neki bárki is hogy tényleg annyi van benne? Nem, így meg se vennék

2012. febr. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!